Wszystko o:

etiopia

ak

Wycieczka do Afryki. Etiopia - 10 miejsc, które musisz zobaczyć

Wycieczka do Afryki. Etiopia - 10 miejsc, które musisz zobaczyć

Etiopia jest jednym z najciekawszych miejsc na Ziemi. Jest jedynym obok Egiptu krajem w Afryce z tak bogatą historią. Zajmuje ponad milion kilometrów kwadratowych. To ponad dwa razy więcej niż sąsiednia Kenia i trzy razy więcej niż Polska. Tutaj krajobrazy zapierają dech w piersiach, a fauna i flora obfituje w okazy, nie występujące nigdzie indziej. To także niezwykła, nieprawdopodobnie różnorodna i kultywowana od wieków kultura.

Etiopia - kraj królowej Saby

Cześć Lucy! mówią turyści w Muzeum Narodowym w Addis Abebie do najsłynniejszej w Afryce kobiety. Lucy jednak milczy, bo leży w gablocie i ma 3,5 miliona lat.

Etiopia

Czesc, Chce wybrac sie ze znajomymi we wrzesniu 2004 do Etiopii. Na 3 tyg. Czy ktos moze poradzic gdzie szukac najtanszych lotow i dokad leciec by podroz wyszla najtaniej? Czy procz etiopia.pl jest jakas dobre zrodlo informacji w Internecie o Etiopii? Pozdrwiam i dziekuje, machine

Etiopia

Podróż życia dla aktywnych i głodnych wrażeń: www.dragonadventures.pl/wyprawy/185,etiopia-boze-narodzenie-i-timkat-w-etiopii-17-dni.html

Etiopia

Etiopia w styczniu 2014, trzy tygodnie. Ktoś chętny? Szczegóły mailem: zbig62@wp.pl Ogólnie wyprawa dla lubiących włóczęgę i góry.

Etiopia

Może ktoś z Forumowiczów był stosunkow niedawno w Etiopii i mógłby się podzielić info o tym kraju?

Etiopia

Wybieram sie wkrotce do Etiopii. Czy ktos z Was zalatwial wize na lotnisku w Adis Abebbie ? Poz. Grzegorz

Etiopia

Witam. Jesienią tego roku wybieram się do Etiopii. Wylot koniec września/początek października, powrót po ok. 4 tygodniach. Planuję trekking w górach Simen, zobaczenie Lalibeli, Hareru, Bahir Daru, Doliny Omo. Może ktoś ma ochotę się przyłączyć? Pozdrawiam Aśka

Etiopia

Poszukuję 1-2 osób chętnych do wzięcia udziału w czterotygodniowej wyprawie do Etiopii, w okresie między 20 sierpnia a 20 września b.r.

Etiopia

Poszukuję współtowarzysza, współtowarzyszki podróży do Etiopii. Wyjazd około 15 marca na około miesiąc. Trasa standardowa: AA, Omo, Lalibela, Siemen, Gonder, Aksum. Pozdrawiam wszystkich podróżników.

ETIOPIA

Witam wszystkich. W połowie października wybieram sie do Etiopii.Poszukuje ludzi ktorzy mają jakies doswiadczenia i chcieliby sie nimi podzielić. Mam cały zestaw pytań. 1. Czy przełom października i listopada do dobry pomysł ? chcemy zjechać i północ i południe. Jak tam wygląda pogodowo

Etiopia

Wybieam się tam. Jeśli ktoś tam był - proszę o radę. - z jakim biurem ? - zalety, wady, organizacja, realizacja programu itd. Byłbym wdzięczny za opinię. Pozdrawiam

etiopia

Etiopia

Etiopia: Etiopia jest jedynym obok Egiptu krajem w Afryce z tak bogatą historią. Zajmuje ponad milion kilometrów kwadratowych. To ponad dwa razy więcej niż sąsiednia Kenia i trzy razy więcej niż Polska. Fauna i flora Etiopii obfituje w okazy, nie występujące nigdzie indziej, a atrakcją Etiopii jest także niezwykła, różnorodna i kultywowana od wieków kultura.

Etiopia pogoda: W Etiopii występują dwie pory roku - sucha od października do maja i mokra od czerwca do września. Najlepszy czas na odwiedzenie Etiopii to miesiące od września do maja. Wrzesień, ostatni miesiąc pory deszczowej to dobry moment, by podziwiać budzącą się do życia zieleń.

Etiopia wycieczka: Miejsca, które warto zobaczyć w Etiopii to m.in. Lalibela, Dolina rzeki Omo - przyroda, ludzie, ich stroje, a także wioski w których mieszkają, Jezioro Tana, Wodospady Nilu Błękitnego, Aksum, Gonder, Góry Semien, Jaskinie Sof Omar, Harar, Park Narodowy Nechisar.