Wszystko o:

fortuna samolotem

Weronika Zając

Tanie loty. Dokąd podróż samolotem nie kosztuje fortuny? Grecja i Włochy za mniej niż 80 zł

Tanie loty. Dokąd podróż samolotem nie kosztuje fortuny? Grecja i Włochy za mniej niż 80 zł

Marzy Ci się podróż samolotem za granicę, ale obawiasz się wysokich kosztów? Niektóre zagraniczne kierunki wychodzą taniej niż przejazd pociągiem na terenie naszego kraju! Sprawdź loty na zagraniczne wakacje.

Jak szukać lotów, żeby zwiedzić świat za grosze? Najlepsze metody na tanie loty na wakacje

Tanie latanie samolotami jest możliwe i dostępne dla każdego. Jak zwiedzać świat za małe pieniądze? Przygotowaliśmy poradnik, jak podróżować bez wydawania fortuny. Sprawdźcie, jak to zrobić.

Prezydencki samolot do wynajęcia. Kosztował 220 mln dolarów i "rdzewieje". "Świetne miejsce na quinceanera"

Luksusowy samolot kosztował fortunę, a stoi nieużywany, właściciel wpadł więc na pomysł, jak wreszcie na nim zarabiać. Będzie wynajmowany na wesela i urodziny. Ciekawostką jest fakt, że tym właścicielem jest głowa państwa Meksyku, a Boeing 787 Dreamliner prezydenckim samolotem.

Re: La Fortuna :).

Oj Mojito! Zobaczysz jak szybko zleci Tobie ten tydzień, 4 dni to zawsze już "na wariackich papierach". Ja dopiero jestem spokojna jak siedzę w samolocie, wtedy czuję, że jadę na odpoczynek, i ten moment startu....heh :) Te świnki w dzungli szybko by się Tobie znudziły, weź to pod uwagę

Re: MEGA FORTUNA w Tunezji

Fortuna się nie opłaca w Tunezji, która jest najtańszym krajem chyba ze wszystkich, dokąd lataja samoloty (rok temu Egipt i Bułgaria, teraz Tunezja i Turcja najtańsze). Poza tym szczyt letni się powoli kończy i last minuty dobre zaczna byc. Last minuty dobre pod koniec sierpnia sa, bo wtedy

Jaaaaaceeeek!

Kiedy mnie wreszcie zabierzesz do salonu po tego Smarta? Chyba już byłeś odebrać fortunę w totalizatorze? -- Na niektórych to nawet i samolot na opryski nie działa.

Polatać jak poseł

Tak mnie wnerwiają tacy ludzie ze trudno mi opisac. Zamiast odpowiednio spozytkowac te fortuny (czyt. pomoc potrzebujacym) to oni kupuja sobie samoloty i buduja pasy startowe... Przesada.

NO! I silikony trzeszcza w samolocie ;)))))...

-- Ostatnia żeńska Schizofredka została porwana przez kłusowników chcących zbić fortunę na jej bezcennym futerku. Mr. Schizoo wkracza do akcji! Los jego gatunku spoczywa teraz w jego... pazurkach!

Re: Kluczyk woli stracic twarz, niżli fortunę...

Tenze Kluczyk stwierdzil, ze przed spotkaniem z Alganowem nie wiedzial kim sa Kuna i Zagiel. Podczas gdy oni utrzymuja, ze na wiedenskie spotkanie lecieli jego prywatnym samolotem. Czyzby Doktor Jan dysponowal dwupokladowym B747?

Re: Ile miejsc zajmujecie w samolocie?

To jest dyskryminacja! Tylko dlatego, że nie przewożę np. 15 słoików smalcu pod skórą a w walizce muszę płacić fortunę za nadbagaż, choć on nie jest uciążliwy dla współpasażerów :D -- Orysiowa Pisanina

Re: przelot samolotem w USA , domestic flight

Można, ale zapłacisz fortunę. Lepiej kupić bilet przez internet. I to dwa tygodnie wcześniej. Jsk ci nie zależy na dacie to szukaj na www.farecast.com

Re: Dlaczego nie samolotem....

Afryce czy w Azji kosztowałoby fortunę. A nielegalnych przybyszów było stosunkowo niewiele. Być może teraz bardziej opłacałoaby siię stworzenie takich ośrodków na miejscu i tam odbywałaby się selekcja?