Wszystko o:

gdynia

Anna Nagel

Szokujące nagrania z Gdyni. Stado dzików wbiegło między plażowiczów. "Zrobiło się bardzo niebezpiecznie"

Szokujące nagrania z Gdyni. Stado dzików wbiegło między plażowiczów. "Zrobiło się bardzo niebezpiecznie"

Urlopowicze wypoczywający w piątkowe popołudnie w Gdyni mogli się nieco zaskoczyć. Spacerujące po plaży stado dzików w pewnym momencie spłoszyło się i wbiegło między plażowiczów. Portal trojmiasto.pl opublikował nagrania ze zdarzenia.

Film z Gdyni podbija internet. Dzik próbował dostać się do ich plecaka. "Już się przyzwyczaiłem" [WIDEO]

Na krajobraz Gdyni składa się tętniący życiem Skwer Kościuszki, przestrzenna plaża, a także... spacerujące po mieście dziki. Te wchodzą na ulicę, pojawiają się w okolicy osiedli mieszkaniowych i ryją okoliczne ogródki. Jednak nagranie jednym z nich w roli głównej szybko podbiło serca internautów. Zwierzę zachowywało się na nim niczym pupil domowy.

"Z powierzchni ziemi ma szansę zniknąć 50 różnych miast". Niepewna przyszłość Gdańska i Gdyni

Naukowcy z organizacji non-profit Climate Central przygotowali szereg wizualizacji ukazujących, jak może zmienić się poziom wód na świecie w zależności od średniej temperatury. Widzimy również, jakich skutków można się spodziewać w przypadku nieograniczenia emisji gazów cieplarnianych. Dla niektórych miast, w tym Gdyni i Gdańska, przyszłość nie wygląda kolorowo.

Gdynia

Witam!!! jakiego polecacie insrtuktora najlepiej z Gdyni musze wykupić 5 dodatkowych lekcji a chciałabym jezdzic po Gdyni a nie jak w korkach jechać do Gdyni prawie godzine?

Gdynia!!!

Jeśli jest ktoś z Gdyni badź okolic, kto bedzie zdawał maturę z hiszpańskiego w Gdyni to niech się porfaaaaa odezwie. Okazało się , że muszę z Torunia przetransportować się na ustną do Gdyni :/ No i mam ważne pytanie. Que alquien me escriba!

Gdynia

"W Gdyni jest kilka dzielnic, gdzie można się bać o siebie: Oksywie, Chylonia, Wzgórze, Redłowo, Mały Kack, Fikakowo, Dąbrowa, Grabówek, Cisowa, Witomino..." Maciek, czy jest w ogole jakas dzielnica Gdyni gdzie mozna sie nie bac o siebie? Poza twoim blokiem oczywiscie hehehe -- "Gott, Ehre

Gdynia

mieszkanie w Gdyni okazuje sie byc niebezpiecznym dla zdrowia, mimo uprawianej przez Macka propagandy sukcesu hehehe

Gdynia

Gdynia (wymowa i (kasz. Gdiniô, niem. Gdingen) – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, w województwie pomorskim, położone nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim. Wchodzi w skład Trójmiasta (wraz z Gdańskiem i Sopotem). Jest jednym z miast

Gdynia!

Czy są chętne mamy z Gdyni do popisania i spotkań z maluchami?Mam 21 lat i 2 letnią córke Laure.Nudze sie strasznie i nie chce mi się już samej spacerować,więc może któraś z Was znajdzie czas.Mieszkam w Gdyni 1,5 roku,więc znam tutaj bardzo mało osób.

Gdynia

miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,7181236,Z_opustoszalej_Stoczni_Gdynia_slychac_tylko_miau_miau.html --

gdańsk

Trójmiasto

Trójmiasto łączy trzy wspaniałe miasta Gdynię, Gdańsk i Sopot. Połączone są one siecią dróg i kolei miejskiej. Trójmiasto objęte jest wspólnym elektronicznym biletem komunikacji miejskiej, dzięki czemu łatwo można zwiedzić wszystkie te miasta.

Położenie Trójmiasta: Trójmiasto leży na północy Polski nad Zatoką Gdańską w województwie pomorskim. Położone jest na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim.

Jak dotrzeć do Trójmiasta: Pociągiem m.in. Warszawy, Karkowa, Wrocławia. Samochodem lub samolotem.

Atrakcje, zabytki, warto zobaczyć w Trójmieście: Gdynia: deptak, okręty Dar Pomorza, ORP Błyskawica i ORP Piorun, Akwarium gdyńskie, plaża w Orłowie; Gdańsk: Westerplatte i Twierdza Wisłoujście, Trakt Królewski, Złota Brama, Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa, Fontanna Neptuna, Złota Kamienica, Zielona Brama (wszystkie obiekty na ul. Długi Targ), Bazylika Mariacka na ul. Mariackiej, Motława i symbol Gdańska - Żuraw; Sopot: Molo, ulica Bohaterów Monte Cassino, widok nocą na plażę, molo i Grand Hotel.

Warto wiedzieć: Częstotliwość kursowania SKM w Trójmieście w okresie wakacyjnym wynosi 7-8 minut, w reszcie roku 15 minut.