Wszystko o:

geograficzne

Paulina Hermann

"Milionerzy". Geograficzne pytanie zaskoczyło uczestnika. Internauci są oburzeni

"Milionerzy". Geograficzne pytanie zaskoczyło uczestnika. Internauci są oburzeni

Teleturniej "Milionerzy" jest znany z pytań, które potrafią zbić z tropu. To właśnie spotkało uczestnika ostatniego odcinka. Do domu wrócił z gwarantowanym tysiącem złotych. Widzowie skrytykowali twórców programu.

"Milionerzy". Skąd najdalej jest do Końca Świata w Wielkopolsce? Padło geograficzne pytanie o milion

W 535. odcinku "Milionerów" grę kontynuował Maciej Mędrzycki. Uczestnik dotarł do pytania gwarantującego główną wygraną - milion. Jednak sprawiło mu ono wiele trudności i zmusiło do wykorzystania koła ratunkowego. Zobacz, jak potoczyła się gra i czy padła poprawna odpowiedź.

Kierunki geograficzne

Natchnienie do tego pytania przyszło wraz ze zgubą :) Czy wiecie jakie karty mówią o poszczególnych kierunkach geograficznych?

Język geograficzny

Pani Doktor, Czy język geograficzny sugeruje na niedobór witamin, alergię? Pediatra stwierdziła, że nic się z plamą na języku nie robi... Będę wdzięczna za Pani sugestie. Dziękuję i pozdrawiam.

Atlas geograficzny

Poszukuję dobrego, fajnie wydanego Atlasu Geograficznego dla dziecka (obecnie 4 kl SP). Chodzi mi już o taki ciekawszy atlas szkolny. Żadne tam książeczki dla dzieci. Macie jakieś sprawdzone wydawnictwa?

strona geograficzna

Chciałem zaprosić do odwiedzenia mojej strony geograficznej i ocenienie jej - czy idę w dobrym kierunku - www.geozone.kero.pl .

olimpiada geograficzna

Cześć! Kto jutro pisze drugi etap olimpiady geograficznej? Jak myślicie jakie będą pytania?

Odkrycia geograficzne

Cześć, Czy znacie jakieś ciekawe książki o odkryciach geograficznych, eksploracji nowych lądów? Ostatnio czytałam Horowitza "Podróż dziwną i długą", i chętnie sięgnęłabym po coś podobnego.

Język geograficzny

czego przyczyną jest tzw. "język geograficzny"? Moje dziecko ma nawracające objawy języka geograficznego. Pojawia sie plamka na języku z zaognioną obwódką, po kilku dniach znika, ale za kilka dni znowu powraca:( Oprócz tego od połowy górnej wargi w kierunki jamy ustnej usta są jakby lekko

Atlas geograficzny

Jaki atlas geograficzny polecacie dla ucznia 5 klasy SP? To ma być prezent, ktory dziecko będzie moglo wykorzystać również w gimnazjum.

język geograficzny

Czy znacie kogoś, kto potrafi zajać się leczeniem języka geograficznego? Medycyna konwencjonalna niestety nie działa. A może znacie jakiegoś dobrego lekarza medycyny chińskiej z okolic Lublina?

jezyk geograficzny

bylam z moim 16 miesiecznym synkiem u lekarza bo ma plamki na jesyku stwierdzil ze jest to geograficzny jezykmaly sporo choruje na gardlo i to podobno od tego czy to grozne czy wasze pociechy tz maj taki jezyczek