Wszystko o:

hongkong

Joanna Ratajczak

Chcesz polecieć za darmo do Chin? Trzeba znać ten trik, by zyskać bezpłatne bilety do Hongkongu

Chcesz polecieć za darmo do Chin? Trzeba znać ten trik, by zyskać bezpłatne bilety do Hongkongu

Rząd chiński zaskakuje wyjątkową okazją. Chcąc przywrócić do Hongkongu ruch turystyczny, oferowana jest pula darmowych biletów lotniczych. Chętnych jest mnóstwo, ale czy rzeczywiście oferta jest tak piękna, jak się wydaje? Znany użytkownik TikToka przybliża szczegóły akcji.

Najdroższe miasto świata? Już nie Hongkong

Jakie jest najdroższe miasto świata? Pewnie obstawiacie Hongkong czy Szanghaj. Okazuje się, że jest nim stolica Turkmenistanu - Aszchabad.

Najdroższe miasta świata 2022. Na podium Nowy Jork i Hongkong, ale w czołówce także europejskie ośrodki

Hongkong, Nowy Jork i Genewa - według najnowszego rankingu te trzy miasta są obecnie najdroższymi miejscami do życia dla ekspatów, czyli specjalistów, którzy zdecydowali się na pracę poza granicami swojej ojczyzny.

Hongkong

Specjalny Region Administracyjny Hongkong (SAR HK) Chińskiej Republiki Ludowej został utworzony 1 lipca 1997 roku. Podstawy do istnienia regionu w obecnej formie prawnej dała zasada "jedno państwo, dwa systemy", wprowadzona przez Deng Xiaopinga pod koniec lat 70-tych. Powierzchnia

Hongkong

Czy ktoś był ostatnio w Hongkongu? Chodzi mi zwłaszcza o to czy w związku z SARS spadły ceny noclegów itp. Gdzie najtaniej kupić bilet lotniczy i za ile żeby nie przepłacić Pozdr.

Hongkong?

Mam do dyspozycji niestety tylko ca. 2 tygodnie i znow chcialabym do Azji. Krotki urlop mnie nie odstrasza, chcialabym polaczyc kilka dni np. w Hongkongu, a reszte w cieplym rejonie na relaks. Jezdze z dzieckiem, wiec narazie turystyka plecakowo-trekkingowa odpada. Macie jakis pomysl na

Hongkong

W połowie stycznia wybieram się na 5/6 dni do Hongkongu. Pomóżcie proszę zaplanować mi ten wyjazd tak aby w tym krótkim czasie mogła zobaczyć jak najwięcej. Jakie są Waszym zdaniem miejsca których absolutnie nie powinnam pominąć ? Jakie polecacie zakwaterowanie ? Znalazłam tu na forum Metropark

Hongkong

W styczniu zatrzymam się na jeden dzień w Hong Kongu. Jaki polecacie hotel (średniej kategorii), w centrum (blisko do atrakcji turystycznych, centrów handlowych) ?

wystawa Bruce-Lee w Hongkong’u ...

Bruce Lee przyszedł na świat 27. listopada 1940 w USA i zmarł w Hongkong'u w lipcu 1973 w wieku tylko 32 lat. To archivfoto pokazuje jedną z wystaw Bruce-Lee w Hongkong'u. (AFP, Samantha Sin

Warszawski Hongkong.

Osiedle na warszawskiej Woli. Gigantyczne. Skupisko betonozy, drogiej na dodatek. Jak mocną trzeba mieć psychikę, by funkcjonować w takim ścisku.... Setki okien, balkonów....Patodeweloperka z minimieszkaniami. https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/hIrk9kpTURBXy9mZGZiNjFjNjQ1ZWMzOTM5NDM5YWUxZDYx

hongkong

Hongkong

Hongkong: Stolica Norwegii leży nad Oslofjordem, w sąsiedztwie zielonych wzgórz. Oslo pulsuje życiem, to miasto bogate, nowoczesne i drogie.

Hongkong: Miasto Hongkong może się pochwalić największą ilością drapaczy chmur oraz najlepszym transportem publicznym na świecie. Hongkong tętni życiem za dnia i w nocy. Miasto jest też centrum fantastycznej ulicznej kuchni chińskiej.

Hongkong atrakcje: W Hongkongu warto dzielnice handlowe Central i Causeway Bay, dzielnica rozrywkowa Wanchai, świątynia buddyjska Man Mao, Victoria Peak - najlepszy punkt widokowy na cały Hongkong, port rybacki i chińska dzielnica mieszkaniowa zlokalizowana w dżonkach w Aberdeen, targ chiński i plaże w Stanley.