Wszystko o:

hotele cypryjskie

Cypr odbierze obywatelstwo rosyjskim oligarchom. Koniec ze "złotymi paszportami"

Rosyjscy oligarchowie w wyniku inwazji Federacji Rosyjskiej stali się na arenie międzynarodowej persona non grata. "Złote paszporty" wcześniej tak hojnie rozdawane przez zachodnie kraje, teraz stają się przepustką do uniknięcia sankcji. Cypr ogłosił, że czterech biznesmenów pozbawionych zostanie cypryjskiego obywatelstwa. W kolejce jest już 21 kolejnych miliarderów z Rosji.

"Strzeliliście sobie w stopę!" - ostrzegał rosyjski ambasador. Znaleźli sposób, jak obejść sankcje

Choć Cypr dołączył do sankcji nałożonych na Rosję przez m.in. kraje Unii Europejskiej, Stany Zjednoczone czy Kanadę, turyści z Federacji Rosyjskiej wciąż bez problemu mogą wypoczywać na wyspie. Cypr nadal pozostaje otwarty dla turystów z Rosji - donosi "Russian Travel Digest".

Cypryjski hotel

Skoro była policja i nie sporządziła notatki ani nie przyjęła zgłoszenia "to po ptokach ." Tak to sobie każdemu można zarzucać cokolwiek .

Karski & Co.zdemolowali cypryjski hotel

Straty oceniono na 10tyś Euro.Czerwony, spocony i zmieszany próbuje coś bełkotac w swojej obronie ale mu zupełnie nie wychodzi - ten czerwony nosek był symptomatyczny.

Pokłosie cypryjskich baletów

"Parlamentarzyści upili się i w nocy 25 listopada 2008 roku bez upoważnienia właścicieli hotelu jeździli dwoma wózkami golfowymi. Z powodu stanu, w jakim się znajdowali, wyrządzili wózkom poważne szkody w wysokości 10 tys. 140 euro plus VAT" - głosiło pismo od wynajętej przez hotel kancelarii

praca z Cypryjskim Biurem Turystycznym

Witam, może ktoś wyjeżdzał do pracy na Cypr przez posrednictwo tego biura? Organizuje ono m.in.prace w hotelach siecim KANIKA,a siedziba biura podróży mieści sie w Warszawie,a dokładna nazwa biura to Cypryjskie Biuro Turystyczne C.T.B.A,za jakiekolwiek informacje będę niezmiernie wdzięczna.

Polonia Cypryjska

Wielu Polaków pojechało ostatnio pracować na Cypr zachęceni takimi artykułami jak np. “Cypryjski boom” Pauliny Koziejowskiej (praca.korba.pl/trendy/1,17356,469,art.html): “Do pracy w Anglii

Cypryjski hotel: Posłowie Karski i Zbonikowski ...

Wystarczy spojżeć na czerwony nosek Karskiego w odcieniach fioletu,żeby wiedzieć że gość za kołnierz nie wylewa.

Cypryjski hotel: Posłowie Karski i Zbonikowski ...

To tak, jak było z pewnym opalonym poslem na L..., fachowcem od tarasowania dróg. Po prostu cham, chamem. I tyle.