Wszystko o:

japonia

Izabela Nestioruk

Japonia po dwóch latach otwiera się dla turystów z zagranicy. "Chcę, aby obcokrajowcy powrócili"

Japonia po dwóch latach otwiera się dla turystów z zagranicy. "Chcę, aby obcokrajowcy powrócili"

Japonia po dwóch latach zamkniętych granic otwiera się dla turystów z zagranicy. Nie zdejmuje jednak wszystkich ograniczeń. Na jakich zasadach można wjechać do kraju kwitnącej wiśni? Jakie obostrzenia związane z pandemią koronawirusa wciąż tam obowiązują? Odpowiadamy.

Japonia chce otworzyć testowo granice dla turystów. Ale tylko dla 50 starannie wyselekcjonowanych osób

Japonia zamknęła się dla turystów z powodu pandemii, ale niedawno ogłoszono, że w maju znów granicę będą otwarte. Jak się okazuje, do kraju Kwitnącej Wiśni wjedzie tylko 50 turystów. Ani mniej, ani więcej.

Zima w Japonii - kiedy się jej spodziewać? Czy w Kraju Kwitnącej Wiśni pada śnieg?

Zima w Japonii potrafi zachwycić swoim pięknem, choć może też zaskoczyć przyjezdnych mroźną aurą. Wszystko zależy od tego, który region wybierzesz na zwiedzanie. Sprawdź, gdzie w Japonii jest najzimniej, a także co koniecznie musisz tam zobaczyć w trakcie chłodniejszych miesięcy.

Kim naprawdę są gejsze?

I czy w Japonii można je jeszcze spotkać?

japonia

W niedzielę, jak poinformowało biuro prasowe Konferencji Episkopatu Polski w kościołach w całym kraju zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii. Zebrane pieniądze trafią na konto Caritas Japonia. W wysłanym wcześniej liście kondolencyjnym do

Japonia

Witam Japonia - w krainie gejsz i samurajów kto w ostatnim czasie był może na tej wycieczce poszukuje parę porad

Japonia

Witam , czy znaś Ktoś fajnego przewodnika w Japonii . Lecimy 25.08.2014 i potrzebujemy Kogoś kto nam pokaże Japonię .

Japonia

Szukam osoby chętnej na wyjazd z Ecco do Japonii - wyjazd 13 czerwca - Japońskie Sushi. Ja k 28

Japonia

Czy możecie podzielić się informacjami z wyjazdu do Japonii - jakie biuro, wrażenia.

Japonia

Czesc Wszystkim! Szukałem w wyszukiwarce o Japonii ale chyba nie ma nic na forum??? Mam leciec w maju na 10 dni i chetnie sie dowiem co najbardziej trzeba/powinno sie zobaczec?? gdzie sie zatrzymywac itd od kogos kto juz tam byl i zna Japonie. Pozdr. yahoo

japonia

Japonia

Położenie Japonii: Japonia leży na czterech dużych wyspach i setkach małych wysp oddzielonych od kontynentu azjatyckiego przez Morze Japońskie i Cieśninę Koreańską. Japonia leży ponadto na jednym z odcinków tzw. Pacyficznego Pierścienia Ognia, obszaru dużej aktywności sejsmicznej - wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi i fale tsunami stanowią nieodłączny element życia na wszystkich japońskich wyspach.

Wyspy Japonii: W skład Japonii wchodzi około 3900 wysp, z których cztery główne to Honsiu, Hokkaido, Kiusiu i Sikoku. Największa i najważniejsza z mniejszych wysepek to Okinawa.