Wszystko o:

jesienny urlop

Małgorzata Beszczyńska

Szalona środa z LOT. Jesienny urlop za 199 złotych w obie strony! Podobne oferty czekają w Ryanair

Szalona środa z LOT. Jesienny urlop za 199 złotych w obie strony! Podobne oferty czekają w Ryanair

W tą środę skorzystasz z dużych promocji. Jeśli marzy ci się jesienny urlop, to nie pozostaje nic innego, jak wsiąść w samolot i wybrać się na wakacje w listopadzie. LOT przygotował specjalne oferty już od 199 złotych w dwie strony. Promocji szukaj też na Ryanair.

Jesienny urlop w Europie? Posłuchaj jej rad. "Te rzeczy musisz spakować"

Jesienią pogoda w całej Europie bywa kapryśna. Jak spakować się na urlop, żeby być przygotowanym na każde warunki? Alida podzieliła się swoim sposobem na TikToku. "Wspaniałe rady!" - dziękują jej użytkownicy aplikacji.

Gdzie jechać w październiku? Jesienny urlop można spędzić pod palmami lub na stokach

"Gdzie jechać w październiku?", zastanawiają się ci, którzy urlopu nie wykorzystali w pełni latem albo wręcz wstrzymali się z nim do końca sezonu. Wakacje jesienią to świetny pomysł dla tych, którzy chcą zaoszczędzić, a przy tym uniknąć tłumów turystów. Jaki kierunek warto wtedy obrać?

jesienny urlop nad Bałtykiem

-- - Patrz, Kościuszko, na nas z nieba! - raz Polak skandował i popatrzył nań Kościuszko, i się zwymiotował.

Pomidorkowy urlop

Urlopujemy się. Ten najupalniejszy tydzień PomiDorka będzie zamknięta. Ponownie się otworzymy 7 sierpnia. Przyszły już pierwsze cebulki do jesiennego sadzenia. A później wrzosy, nowe krzewy i byliny. Będzie pięknie :) Do zobaczenia za tydzień.

urlop zdrowotny

Na pewno dni jego są policzone -- jesienny rybnicki dąb jesienna JA pod płotem

Jesienna chandra

Gdzieś czytałem, że jesienna udręka nie jest wcale przypadkowa i że jest to zaplanowany urlop od letniego szaleństwa :) Czyżby natura wymyśliła sobie, że kolorowe i hałaśliwe lato na dłuższą metę jest niezdrowe? ;) A czy to jest zdrowe, gdy człowiek przemienia się w malkontenta?

depresje jesienne

się powoli po urlopach, dzwonią i piszą, widać czas nadchodzi jesienny... więc pytam co tam u Was po wakacjach ? jak żyjecie....

Jesienne starcie czas zacząć;)

Witajcie dziewczynki.Powrocilam z urlopiku,od jutra wracam po urlopie do pracki i mysle ze to dobry czas aby pozbyc sie tego co na urlopie naroslo;-) Atka.Agamadrid.Co u Was?Jakos tu cicho i glucho sie zrobilo?

Re: Urlopów czas :)

Tak, ale nie wiem, która odpowiada na pytanie "Dlaczego warto spędzić jesienny urlop w chutorze?"

wreszcie urlop, słoneczko - żegnaj forum:)

znikam na pare tygodni na długo wyczekiwany długaśny urlop:) nie kłóćcie się za bardzo bez mnie:)))) pozdrawiam (mam tez nadzieję przynajmniej niektóre z was zobaczyć na jakims jesiennym zlociku po powrocie):)