Wszystko o:

kołobrzeg

Joanna Ratajczak

Ambitny plan radnego Kołobrzegu. Chce strefy wolnej od parawanów. "Miasto prowadzi analizy prawne"

Ambitny plan radnego Kołobrzegu. Chce strefy wolnej od parawanów. "Miasto prowadzi analizy prawne"

Możliwe, że już wkrótce widok muru z parawanów odejdzie do lamusa. A przynajmniej na plażach w Kołobrzegu. Jeden z radnych wystąpił bowiem do władz miasta z projektem ustanowienia tzw. stref wolnych od parawanów. Miasto nad pomysłem debatuje i analizuje go pod kątem prawnym.

Rekin u wybrzeży Kołobrzegu? To może być prawda, ale internauci robią sobie żarty. "Taaa, rekin"

Gdy pojawiły się pogłoski, że rekin krąży u wybrzeży Kołobrzegu, wielu internautów wyśmiało ten pomysł. Okazało się jednak, że rekiny żyją w naszym morzu. W Bałtyku występują aż trzy gatunki tego zwierzęcia.

Turyści z Niemiec już nie jeżdżą do Kołobrzegu. Są 2 główne powody. "Umieją liczyć"

Niemcy przestali przyjeżdżać na letnie wakacje do Kołobrzegu. Jak się okazuje, są dwie główne przyczyny takiego stanu rzeczy. Pierwszym na pewno jest inflacja i wszechobecna drożyzna. Rosnące ceny uderzają w kieszeń również naszych zachodnich sąsiadów.

Kołobrzeg

Nie wiem, czy można zakładać takie wątki, tak że zrozumiem, jeśli zostanie usunięty. Czy możecie polecić noclegi dla 5 młodych osób w Kołobrzegu? Najlepiej z podziałem na 2+2+1, w sensie jakieś oddzielne pokoiki w domku czy mieszkanku. Budżetowo, młodzież studencka, tydzień od połowy lipca

Kołobrzeg

znalazłam pensjonat w Kołobrzegu ale po stronie zachodniej (ul. Wylotowa) czy uważacie, że warto tam zarezerwować? Czy Kołobrzeg jest ciekawy dla dzieci w wieku szkolnym?

Kołobrzeg

Słowiański Kołobrzeg usytuowany był na terenie obecnego Budzistowa. Współczesna nazwa miejscowości została ustalona po wojnie. Wcześniejsza, niemiecka nazwa Altstadt (w dosłownym tłumaczeniu ?Stare Miasto") przypominała, że to miejsce było kolebką Kołobrzegu.

Kołobrzeg

Proszę o polecenie dobrej kwatery w Kołobrzegu. Poszukuję czystego, ładnego pokoju. Jak najbliżej morza.

Kołobrzeg

Bez przesady z tym Kołobrzegiem. Jest to po prostu wieksze miasto. A ta słynna starówka nowo wybudowana jest po prostu niedorobiona. Wadą Kołobrzegu jest wąska plaża (znalezienie miejsca ok. godziny 11 jest wręcz nie możliwe, leży koc przy kocu). Drugą wadą jest zazyczaj zimna woda. W

Kołobrzeg

...który ośrodek na turnus rehabilitacyjny w Kołobrzegu polecacie i dlaczego??

Kołobrzeg

Polećcie proszę jakiś fajny hotel w Kołobrzegu. Chciałabym by był z basenen, niedaleko plaży i żeby był przyjazny dzieciom. Z góry dziękuję.

Kołobrzeg

to sie robi tak: <a href=" tu wpisujesz adres www np. www.kolobrzeg-apartamenty.pl/" dalej piszesz nazwę, która ma być aktywnym linkiem(do kliknięcia} np. >Kołobrzeg</a> -na koniec musi być spacja, albo Enter

kołobrzeg

Kołobrzeg

Położenie Kołobrzegu: Władysławowo leży w północnej części województwa zachodniopomorskiego, w powiecie kołobrzeskim, u ujścia rzeki Parsęty, nad Zatoką Pomorską.

Atrakcje, zabytki, warto zobaczyć w Kołobrzegu: ołobrzeska Latarnia Morska, Muzeum Dziejów Oręża Polskiego w Kołobrzegu, Bazylika Konkatedralna, Ratusz, Centrum Atrakcji Wojskowych - Bastion, Dziki zachód " Show". Dla kuracjuszy i turystów największą atrakcją Kołobrzegu jest jego nadbałtyckie położenie, które charakteryzuje się mikroklimatem o właściwościach leczniczych oraz piękną, sześciokilometrową piaszczystą plażą wraz z morskim kąpieliskiem.

Kołobrzeg - warto wiedzieć: Przez Kołobrzeg biegnie kilka szlaków turystycznych m.in. czerwony, solny, szlak im. Jana Frankowskiego oraz szlak pieszy przez krainę Parsęty. Północna część Kołobrzegu ciągnąca się wzdłuż wybrzeża, to dzielnica uzdrowiskowa, w której znajdują się domy sanatoryjno-wypoczynkowe. Leczy sie w nich choroby układu oddechowego, alergie, choroby skóry i wiele innych przypadłości.