Wszystko o:

maroko

Klaudia Kolasa

Turystka nagrywała węża w Maroku. Miejscowy zaoferował pomoc i wziął jej telefon. "Tak, zostałam oszukana"

Turystka nagrywała węża w Maroku. Miejscowy zaoferował pomoc i wziął jej telefon. "Tak, zostałam oszukana"

Romantyczna pustynia, imponujący Atlas i tętniące życiem miasta sprawiają, że Maroko to wymarzony kierunek na wakacje. Kraj, który od lat zachwyca swoją różnorodnością w filmach i powieściach, zyskuje coraz większą popularność wśród turystów. Ostatnio odwiedziła go Elie, blogerka i podróżniczka. Przestrzegła swoich obserwatorów przed popularnym oszustwem.

Przełomowe odkrycie polskich naukowców w Maroku. Odnaleziono starożytną wojskową wieżę

Polsko-marokański zespół archeologów dokonał przełomowego odkrycia. W północnym Maroku w mieście Volubilis odkryto wojskową wieżę obserwacyjną z czasów imperium rzymskiego. To część współpracy pomiędzy Uniwersytetem Warszawskim a Instytutem Archeologii i Dziedzictwa Kulturowego w Rabacie.

Poczuj smak orientu! Wycieczki do Maroko jako HIT wakacji 2020

Przepiękne ogrody, ciekawe zapachy i intensywne kolory - właśnie to czeka cię w malowniczym Maroku. Wybrane przez nas wycieczki pozwolą ci poznać ten kraj zarówno na własną rękę, jak i podczas zorganizowanych wypraw. Ceny są naprawdę przystępne - zaczynają się od 1900 zł!

Co warto przywieźć z Maroko?

Szykam pomysłu.. Jedzenie, jakies akcesoria?Jako pamiątki i upominki dla przyjaciół zawsze przywożę z podróży przyprawy kupione na lokalnych bazarach. Można w nich przemycić zapach odwiedzanych miejsc. Z Maroka przywiozłabym na pewno mieszankę przypraw ras el hanout, kardamon, kumin, suszone

Ile trwa lot z Polski do Maroka?

Sam lot trwa ok. 4 godziny, ale pewnie lot będzie charterowy, więc trzeba jeszcze doliczyć czas oczekiwania na jakimś europejskim lotnisku po drodze.

Jakie zagrożenia dla Europejczyka w Maroko?

Jaka jest temperatura w maju i w czerwcu w Maroko?

Jechać do Casablanki?

Wybieram się do Maroka. Czytam opinie o Casablance, że nie przypomina tej filmowej. Ale może warto zobaczyć po prostu jako ciekawe miasto?

MAROKO

Witam....Mam pytanie...chciałabym pojechać na objazdówkę do Maroka ....przeglądałam ofertę Rainbov Tours Maroko-Cesarskie Miasta oraz Maroko-Magiczne Południe ...Poradzicie co wybrać????Pozdrawiam :-)

Maroko

Forum Maroko znajduje się pod adresem forum.gazeta.pl/forum/f,150212,Maroko1.html Ja sierota miałem kłopoty ze znalezieniem forum Maroka więc podaję adres. Może komuś pomogę

Maroko

Maroko. Szukam współtowarzyszki do pokoju. Dwa tygodnie od 15 maja z BP . K+50 śląskie

MAROKO! Maroko Maroko

Po trzykroc Maroko!!!:))) I jesli nic innego nas nie skusi tej zimy to bedzie znowu: Maroko!!!:)))

Maroko

pl.wikipedia.org/wiki/Maroko www.qbavsop.com/maroko/index.php www.umysl.pl/podroze/23.php

maroko

Maroko

Położenie Maroko: Maroko położone jest w północno-zachodniej Afryce, nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego i Morza Śródziemnego. Kraj graniczy z Algierią, Saharą Zachodnią i Ceutą i Mellilą.

Pogoda w Maroko: Średnie temperatury w lipcu wahają się od 35 do 44 stopni Celsjusza. Średnia temperatura w najchłodniejszym miesiącu, czyli styczniu to 10-12 stopni Celsjusza.

Warto zobaczyć w Maroko, zabytki, atrakcje: miasta Rabat, Casablanca, Tanger i Agadir. Trzy dawne stolice królewskie Fez, Marrakesz i Mekenes. Ustronne plaże w Dakhla, Merzouga - największe wydmy w Maroku, targowe miasteczko Taroudannt, niebieskie miasto Chefchouen.