Wszystko o:

niemcy

Anna Nagel

Niemcy ogłaszają zmiany. Na granicy z Polską i Czechami wzrośnie liczba wyrywkowych kontroli

Niemcy ogłaszają zmiany. Na granicy z Polską i Czechami wzrośnie liczba wyrywkowych kontroli

Niemcy zapowiedziały zaostrzenie kontroli na granicach z Polską i Czechami. Rozwiązanie ma zapobiec wciąż rosnącej liczbie nielegalnych migrantów przedostających się do kraju. Minister spraw wewnętrznych poinformowała, że zmiany zaczną obowiązywać od tego tygodnia.

Miasta nad morzem: Niemcy. Co mają do zaoferowania niemieckie miejscowości nadmorskie?

Miasta nad morzem. Niemcy mogą poszczycić się linią brzegową mierzącą około 2000 km. Od strony północno-wschodniej kraj okalają wody Morza Bałtyckiego, zaś obszar północno-zachodni Niemiec znajduje się w zasięgu wód Morza Północnego. Sprawdź, co ciekawego mają do zaoferowania miejscowości leżące na wybrzeżu Niemiec oraz poznaj charakterystykę obszaru.

Afera wokół biletów LOT-u. Niemcy płacą mniej niż Polacy. A linie lotnicze srogo się tłumaczą

Jeden z klientów Polskich Linii Lotniczych LOT przypadkowo odkrył, że ta linia lotnicza oferuje inne ceny w kraju, a inne poza nim. W Niemczech bilety okazały się tańsze niż w Polsce, co wywołało ogromne oburzenie wśród internautów. Teraz polska linia lotnicza się tłumaczy.

niemcy , niemcy, niemcy :((((

jeszcze nigdy w historii " DOBRE " niemcy nie moga tak zaszkodzic europie , JAK DZISIAJ :((( pani merkel strzelila niesamowitego samobuja europie :((( co ja pisze ? niemcy jako takie niszcza juz od jakiegos czasu unie europejska ;(( tak krotko : puszczanie gazociagow poza polska

NIEMCY-NIEMCY-NIEMCY-NIEMCY-NIEMCY-NIEMCY

rhein-zeitung.de/on/01/12/06/topnews/pleite.jpg

Niemiec - niemcy ???

TERAZ PRZECZYTAJ PORADNIK DO KONTAKTOW Z NIEMCAMI. 1 Przygotuj sie na to,ze Niemiec nie zna zadnego jezyka obcego-ale uwaga,nawet jak poznasz niemiecki to tez nie gwarantuje sukcesu-bo .np. Bawarczyk za chiny nie zrozumie Berlinczyka . 2.Niemiec to wyjatkowo leniwy osobnik,z reguly pracuje

Niemcy Niemcom.

Niemieccy sportowcy Niemcom znowu wiele uciecy i radosci dostarczyli.Cos niezwyklego, nawet prowadza w ogolnej klasyfikacji medalowej.Pozniej sie dziwic ze Germany tacy dumni sa.

NIEMCY NIEMCY NIEMCY ???????????????

Studie zu Wirtschaftskriminalität Deutschland weit vorne Wirtschaftskriminalität ist in Deutschland weit verbreitet. Zu diesem Ergebnis kommt die Wirtschaftsprüfungsgesellschaft PriceWaterhouseCoopers (PWC), die jüngst eine Studie zu dem brisanten Thema vorlegte. Pikantes Detail: Im Bran

Niemcy atakują Niemców

Co się tam właściwie dzieje? Wszędzie traktory. -- snajper55 Re: Wiatraki niszczą Polskę 28.12.23, 15:57 yoma napisała: > Byłam pierwsza. Skasuj się ??? Mój "pasek" jest lepszy. Bardziej TVPowski. ??? S.

Niemcy, Niemcy...

zastanawiam się nad półrocznym wyjazdem do Niemiec, biorę pod uwagę głównie Freiburg, trochę się obawiam, że to tak daleko, ale z drugiej strony podoba mi się niewielka odległość do Francji i Szwajcarii, byłam we Freiburgu ale niedlugo i zastanawiam się czy warto wyjechać właśnie tam, może

"Niemcy, Niemcy!"

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18731192,wegry-imigranci-przelamali-kordon-policji-sluzby-uzyly-gazu.html Zbyfauch i jego myschpoke spierdolili już kilka dekad nazad do Dziczy Niemieckiej aby denazyfikować Niemców, co im się wspaniale udało. Jak widać na załączonym obrazku

niemcy

Niemcy

Niemcy leżą w Europie Środkowej, nad Morzem Bałtyckim i Morzem Północnym. Stolicą kraju jest Berlin. Innymi ważnymi miastami Niemiec są: Hamburg, Monachium, Kolonia, Essen, Frankfurt, Dortmund, Düsseldorf oraz Stuttgart.

Atrakcje, zabytki, warto zobaczyć w Niemczech: m.in. Berlin, Zamek Neuschwanstein w Bawarii, Katedra w Kolonii, Mainau i Reichenau - wyspy na Jeziorze Bodeńskim, Pałace i ogrody Poczdamu, Zamek w Heidelbergu, Katedra we Freiburgu, Zwinger w centrum Drezna, Maulbronn. Miłośnicy zamków, wina i romańskiej architektury powinni się wybrać m.in. do Doliny Renu i Mozeli oraz katedralnych miast Spiry, Wormacji i Moguncji. Smakosze piwa i amatorzy gór powinni przybyć do Bawarii: do Monachium, Bambergu i w Alpy. Osoby pragnące zobaczyć morze powinny pojechać do Hamburga oraz na bagniste wybrzeże Morza Północnego lub wybrzeże Bałtyku.

Jak dotrzeć do Niemiec: Samoloty do Niemiec, m.in. do Berlina, Frankfurtu nad Menem, Dortmundu, Hamburga, Kolonii, Stuttgartu latają m.in. z Warszawy, Poznania, Wrocławia, Krakowa. Do Niemiec można także jechać autobusem, pociągiem lub własnym samochodem.