Wszystko o:

pamukkale wycieczka

Anna Nagel

Wycieczka do Turcji. Lot balonem i Bawełniana Twierdza? Te miejsca trzeba zobaczyć w kraju półksiężyca

Wycieczka do Turcji. Lot balonem i Bawełniana Twierdza? Te miejsca trzeba zobaczyć w kraju półksiężyca

Wycieczka do Turcji to idealny pomysł o każdej porze roku. Czekają was tutaj cenne i majestatyczne zabytki, piękne plaże i zachwycająca natura. Co warto zobaczyć w kraju półksiężyca? Podpowiadamy.

Znają Paryż i Londyn. O Pamukkale nie słyszeli? Te miejsca to dla Amerykanów nowość

Amerykański portal BuzzFeed.com opublikował listę "niewiarygodnie pięknych miejsc, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszeliście". Wśród "prawdopodobnie" nieznanych Amerykanom lądów znalazły się m.in. Jeziora Plitwickie, Pamukkale i najsłynniejszy norweski fiord - Sognefjord. Podróż po Europie utartym szlakiem dla obywateli USA oznacza wycieczkę do Londynu, Paryża i Rzymu.

Najlepsze atrakcje: Turcja. Co warto zobaczyć w słonecznej Turcji?

Turcja od dłuższego czasu jest chętnie odwiedzanym przez turystów krajem. Osoby zwiedzające ten kawałek świata niejednokrotnie do niego wracają, będąc pod ogromnym wrażeniem. Czym zachwyca Turcja? Co warto zobaczyć?

wycieczka z alanyi do pamukkale

wiecie ile moze kosztować wycieczka z alanyi do pamukkale? I jak duże sa różnice cenowe miedzy wycieczką kupiona od rezydenta a lokalnego biura?

Efez czy Pamukkale??

Jadę w lipcu do Oludeniz i nie wiem którą z wycieczek wybrać, Efez czy Pamukkale? Czy ktoś z Was był w tym roku w Pamukkalach? Czy w tym roku ograniczono jeszcze bardziej ich zwiedzanie? Jako druga z wycieczek chce wybrać rejs po 12 wyspach. A może ktoś zaproponuje jakaś ciekawsza wycieczkę

Green Canion, Pamukkale...

Witam, jak sie przedstawiają obecnie ceny wycieczek z Alanyi do Green Canion i Pamukkale? Nie mogę znaleźć ofert,a jestem ciekawa ile trwają i jaka cena (trzeba się przygotować:))... jadę z 4,5 latką, także też poproszę o opinię, czy nie są to wycieczki bardzo "wycieńczające":) -- https

Bodrum - Pamukkale

Czy ktoś z Państwa orientuje się ile mniej więcej jest km i Bodrum do Pamukkale i z Bodrum do Efez ? Ile czasu trwaja przejazdy? Czy warto jechać do Pamukkale? Z tego co czytałam w internecie w chwili obecnej wejscie na tarasy wapienne jest w tej chwili bardzo ograniczone , duza część jest

Side - Pamukkale

Planujemy (4 osoby) wycieczkę do Pamukkale z Side. Ja uważam, że najlepiej wynająć samochód we czwórkę. Wtedy będziemy panami swojego czasu i nie musimy zatrzymywać się w różnego rodzaju fabrykach gdzie podczas wycieczek z biur spędza się więcej czasu niż w samym Pamukkale. Ale pozostała trójka

Pamukkale...

Ja jechałam na pamukkale z bodrum.Podróż nie była mecząca,klimatyzowany autokar,przerwa na śniadanie.Dzieci również uczestniczyły w wycieczce.(takie 5-6 lat najmniejsze) po przyjezdzie na miejsce zwiedzalismy starożytne miasto hierapolis z tego co pamietam sie nazywało.(dla mnie nic

Pamukkale czy Kapadocja?

Powidzcie co lepiej wybrać. Chce pojechać na jedną z tych wycieczek ale nie wiem co wybrać. Czy tarasy w Pamukkale są już bardzo zniszczone bo tak słyszałem i że chodzi się tylko po wyznaczonych trasach?

Re: Pamukkale

Co można zobaczyć przy okazji wycieczki do Pamukkale https://youtu.be/XdXuwLYdk-4;;XdXuwLYdk-4;;https://i.ytimg.com/vi/XdXuwLYdk-4/default.jpg;;Pamukkale ?? gdzie znajduje się Pamukkale i co Ty musisz zobaczyć?

Re: Pamukkale

Jak dojechać i co można zobaczyć przy okazji wycieczki do Pamukkale https://youtu.be/XdXuwLYdk-4;;XdXuwLYdk-4;;https://i.ytimg.com/vi/XdXuwLYdk-4/default.jpg;;Pamukkale ?? gdzie znajduje się Pamukkale i co Ty musisz zobaczyć?

Kapadocja i Pamukkale

Gdzie najlepiej pojechać nad morze tak żeby być w miare blisko tych miejsc, tzn. dotrzeć do nich podczas wycieczek będąc na miejscu?