Wszystko o:

panama

Anna Nagel

Samolot zawrócił na lotnisko po 30 minutach od startu. Wszystko przez... pieluchę dla dorosłych

Samolot zawrócił na lotnisko po 30 minutach od startu. Wszystko przez... pieluchę dla dorosłych

Kwestie bezpieczeństwa w samolotach są traktowane niezwykle poważnie. Dlatego też, gdy na pokładzie linii Copa Airline pojawiło się podejrzenie zagrożenia bombowego, załoga natychmiast zawróciła na lotnisko. Wkrótce okazało się jednak, że sprawcą zamieszania była pielucha dla dorosłych.

Dwie studentki przepadły w panamskiej dżungli. Kolejne ślady to kroki w tył do rozwiązania zagadki

Blisko dekadę temu dwie studentki z Holandii - 21-letnia Kris Kremers i 22-letnia Lisanne Froon - wybrały się na wspólne wakacje do Panamy. I choć bawiły się świetnie, odwiedzając plaże i restauracje, gdy wyruszyły na wycieczkę do panamskiej dżungli, słuch o nich zaginął. Co prawda ciała kobiet zostały odnalezione, jednak zagadka ich śmierci do dziś nie została rozwiązana.

Jedni walczą o życie, inni szukają przygód. "Jeśli to nie sprawia, że chcesz zwymiotować, nie wiem, co sprawi"

Strach o życie, niepokój i ucieczka przed konfliktami, prześladowaniem czy dyskryminacją. Tak wygląda obraz dżungli Darién, w której każdego dnia o życie walczy tysiące migrantów. Choć ich doświadczenia przyprawiają o dreszcze, to jeszcze bardziej zaskakuje pomysł niemieckiego biura podróży. Teraz chętni mogą wybrać się na wycieczkę trasą, na której rozgrywa się ludzki dramat.

Panama?

hej, a co sądzicie o emigraji do Panamy lub tych okolic? ma ktoś jakiekolwiek doświadczenia z tym regionem? pzdr

Panama

Wbieram się do Colon w Panamie,faktycznie jest tam tak niebezpiecznie?.Czy potrzebuje jakieś szczepienia?.Może ktoś był?

Panama

Zastanawia mnie o co w tym w zasadzie chodzi. Jeśli na serio ktoś chciał wskazać problem to zgwszono go wybornie. Wine zrzucono na Putina którego tam nie ma. Cala masę polityków po prostu wyciszono i pojutrze nikt nie będzie o tym mówił. Za to pojawi się filmik jak biedak zamieni bon żywieniowy na l

Panama.

Biskupi zaniepokojeni niesprawiedliwością społeczną.W tym liczącym 3 mln mieszkańców kraju 40 proc. ludności żyje w biedzie, pomimo, że w 2006 r. osiągnięto tam 8 proc. wzrost ekonomiczny.

Panama Papers

o Panamie już kiedyś było głośno: www.youtube.com/watch?v=56xMekDnc3Q

Emigracja (Panama)

Posuchejcie sie w wywiadu z facetem co przepowiado kollaps w Ameryce i Europie i wyemigrowol do Panamy.Bardzo ciekawe- ale mom nadzieja ze tak zle niy bydzie jak on to opisuje

czytając Panamę

Znacie Janoscha, charakterystyczny jest, a im dalej w las, tym więcej szaleństw. Czytaliśmy sobie dziś z pięciolatką i dwuipółlatkiem Panamę- świetna książka, bardzo się podobała. No więc czytamy sobie, aż doszliśmy do spotkania z krową, patrzymy na ilustrację, a tam jak gdyby nigdy nic

panama

www.luxemode.fr/wp-content/uploads/2007/06/panama.JPG