Wszystko o:

parking w krakowie

Anna Nagel

Tłumy bezmyślnych kierowców na drodze do Morskiego Oka. Takie zachowanie może mocno uderzyć po kieszeni

Tłumy bezmyślnych kierowców na drodze do Morskiego Oka. Takie zachowanie może mocno uderzyć po kieszeni

Jak co roku Tatry przeżywają prawdziwe oblężenie. Tłumy turystów ponownie udały się na południe kraju, by wyruszyć na najpopularniejsze szlaki i relaksować się w pięknych okolicznościach przyrody. Jednak i tym razem nie obyło się bez bezmyślnych zachowań.

Ceny parkingów przy lotniskach zaskakują. Niektórych wynoszą więcej niż sam bilet lotniczy

Wielu podróżujących korzysta z parkingów przy lotniskach, by w wygodny sposób się na nie dostać. Spora część osób ma obawy, by pozostawić samochód na czas urlopu czy wycieczki. Wynikają one z wysokich cen, które potrafią wielokrotnie przewyższyć cenę biletu lotniczego. Dlatego pod lupę bierzemy najpopularniejsze porty i sprawdzamy cennik parkingowy.

Gdzie na narty niedaleko Krakowa? Tu dojedziesz w niecałą godzinę i znajdziesz atrakcje dla całej rodziny

Wspaniałe widoki, ośnieżone trasy i nowoczesne wyciągi. Obecnie wielu amatorów białego szaleństwa rozgląda się za idealnymi miejscami do szusowania w Polsce. Nie każdy wie, że świetne lokalizacje znajdziemy także niedaleko Krakowa.

parkingi w krakowie

dzien dobry, czy ktos moze mi polecic bezpieczny parking jak najblizej centrum miasta? chcialabym odwiedzic kraków, ale zupelnie go nie znam. dziekuje za pomoc. :)

parking STRZEŻONY na lotnisku w KRAKOWIE?

czy ktoś może mi udzielić informacji, czy w pobliżu lotniska w Krakowie znajduje się parking strzeżony i jaka jest cena na 14 dni? z góry dzięki :)

Re: parkingi w krakowie

super bezpieczny na pl.szczepańskim, za jedyne 7 zeta za godzinę... :c) -- człowiek, którego kochacie nienawidzić... www.kazimierz.com

Re: parkingi w krakowie

Mógłbym:) Na "Placu Wiosny Ludów" pomiędzy kościołem a Urzędem Miasta - przeważnie zawsze jest miejsce o godzinka kosztuje tylko troszkę więcej niż 1 EUR:)) -- Krzaklewski wróć!!! Pałubicki na salony!!! :-)))skks

taichi w krakowie

jest super klub tai-chi w krakowie :) w centrum przy ul.Karmelickiej 10 zajecia odbywaja sie wlasnie tam w Medicorze-fitness wdzięku maja bezplatny parking dla klientow i zajecia sa 2 razy w tygodniu :) po 1,5 godziny :D kontakt : o12 430 12 14 fitness@medicor.krakow.pl

Bylem w KRAKOWIE

Bylem po bardzo dlugiej przerwie w Krakowie i bardzo mnie rozczarowal.W tym miescie od lat nic nie zrobiono. Rynek z kwaciarkami przypomina mi najgorsze czasy PRL-u a dzisiaj w barwach RMF-u. Cos strasznego. Parking przy Teatrze obok Rynku, to chyba najdrozszy w calej Europie. Jestem

Re: komunikacja w krakowie

> - osobna firma zajmuje sie przystankami, jesli mnie pamiec nie myli to jest to > agencja reklamowa ktora zmodernizowala wszystkie parkingi na swoj koszt w przystanki nie parkingi:) przepraszam:)