Wszystko o:

racławice

M. Wołoszyn

Szlak Orlich Gniazd: trasa, największe atrakcje [MAPA]

Szlak Orlich Gniazd: trasa, największe atrakcje [MAPA]

Szlak Orlich Gniazd to jeden z najpopularniejszych szlaków turystycznych na terenie naszego kraju. Jako jedna z głównych tego rodzaju tras w kraju oznaczony jest on kolorem czerwonym. Jakie atrakcje znajdują się na trasie?

Święta Bożego Narodzenia w hotelu: jak spędzić święta bez żmudnych przygotowań?

Coraz więcej osób ma ochotę spędzić Święta Bożego Narodzenia w hotelu. Branża hotelarska wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i przygotowuje liczne oferty świąteczne dla potencjalnych klientów. Sprawdzamy, jak wyglądają Święta Bożego Narodzenia w hotelu.

Gdzie pojechać na Święta Bożego Narodzenia? Polska to kraj wielu możliwości!

Nadszedł czas, by zastanowić się, gdzie pojechać na Święta Bożego Narodzenia. Polska to kraj, który ma do zaoferowania wiele interesujących miejsc, w których można spędzić święta w miłej atmosferze. Sprawdzamy, jakie miejscówki mogą nas zainteresować przy wyborze miejsca, w którym spędzimy Święta Bożego Narodzenia.

  • Przekonaj się, jak piękny potrafi być nasz kraj. Oto najciekawsze trasy rowerowe w Polsce [NASZE TYPY]
  • Explore Wrocław - what to see

    Must see points in Wrocław: Panorama Racławicka Racławice Panorama was painted at the end of 19th century to commemorate 100th anniversary of Kościuszko Uprising on the initiative of Jan Styka. The authors were Wojciech

  • Must see in Wrocław: TOP 15 places

    . Racławice Panorama A unique work by Lviv's painter Jan Styka and a battle master Wojciech Kossak of dimensions 15m tall and 114 m long, it is one of very few original examples of 19th mass culture, the first one and the only one remaining in Poland. The huge painting was painted in just 9 months between

Racławice

Wprawdzie to tylko kilka mogił rozrzuconych po racławickich polach, ale z braku innej możliwości zamieszczam tutaj.

Dworek w Racławicach

Witam. Może ktoś wie do kogo należy dworek na Waldekówce w Racławicach??? Czy to jest prywatny dom, czy może jest możliwość wynajęcia na imprezę.

Re: Dworek w Racławicach

W Racławicach jest jeden dworek, więc pewnie o tym samym mówimy. On jest nad tym oczkiem wodnym. To jest dość duża posiadłość ze sporym ogrodem. Czy mogłabyś się dowiedzieć od znajomej o jakieś namiary na właściciela tego dworku???

Racławice, gmina Jerzmanowice-Przeginia

miejscowość zwana też Racławicami Olkuskimi dla odróżnienia od Racławic słynnych z bitwy

Pamiętacie "zamarzniętego" Adasia spod Racławic?

To już cztery lata. Chłopczyk jest cudem współczesnej medycyny i przeszedł do jej historii. Chodzi już do zerówki i na szczęście wygląda na to, że nie ma żadnych powikłań, zdrowo się rozwija:

Wielki Piknik Rodzinny w Nisku - Racławice

renesansowego, walk rycerskich, szermierki na szpady i szable - wystrzały z armat - turniej łuczniczy WIOSKA INDIAŃSKA - pokaz tańca indiańskiego, zabawy KONCERT ZPIT „RACŁAWICE” WYSTĘP ZESPOŁÓW TANECZNYCH NCK „Sokół” POKAZ SIŁACZY (UKS Wiking) POKAZ STRAŻACKI

polska

Polska

Wakacje w Polsce mogą być równie ciekawe jak wakacje za granicą. W naszym kraju mamy bardzo wiele ciekawych miast, zabytków, parków krajobrazowych. Możemy jechać w góry, nad morze, nad jeziora. W Polsce jest co robić o każdej porze roku.

Polska najczęściej odwiedzanie miasta, regiony w Polsce to: Kraków, Częstochowa, Gdańsk, Bieszczady, Mazury, Malbork, Oświęcim, Tatry, Warszawa, Wrocław, Zakopane.

Polska, miejsca w Polsce wpisane na listę UNESCO, które warto zobaczyć: Stare Miasto w Krakowie, Kopalnia soli w Wieliczce, Auschwitz- Birkenau, Puszcza Białowieska, Stare Miasto w Warszawie, Stare Miasto w Zamościu, Średniowieczny zespół miejski Torunia, Zamek krzyżacki w Malborku, Kalwaria Zebrzydowska, Kościoły Pokoju w Jaworze i Świdnicy, Drewniane kościoły południowej Małopolski, Park Mużakowski, Hala Stulecia we Wrocławiu.