Wszystko o:

relaks weekend

Zobacz najważniejsze informacje o: weekend

Magdalena Siraga

Parki wodne i baseny tropikalne w Polsce? Tak, takie istnieją i są idealną atrakcją na weekend

Parki wodne i baseny tropikalne w Polsce? Tak, takie istnieją i są idealną atrakcją na weekend

Choć parki wodne są znaną atrakcją już od lat, to nieustannie zmieniają swój charakter. Powstają nowe atrakcje, ale także budowane są miejsca w nietypowym stylu. Jeśli chcemy spędzić czas w wodzie pośród wielu zjeżdżalni i basenów, możemy skorzystać z oferty parków wyposażonych właśnie w takie konstrukcje. Co jednak, gdy zamiast hałasu wolimy spokojny relaks? Mamy dla was alternatywę - idealne miejsca na rodzinne weekendy.

Gdzie jechać w góry na weekend? Wyprawa w bajkowe Góry Stołowe pozwoli oderwać się od codzienności

Gdzie jechać w góry na weekend? Proponujemy Góry Stołowe - urokliwe miejsce, w którym będziecie mogli spędzić aktywnie weekend. Oprócz górskich szlaków znajdziecie tam uzdrowiska z pijalniami wód mineralnych. Atmosfera, jaka panuje w tej części Sudetów, pozwoli wam oderwać się od codzienności.

Gdzie na weekend w listopadzie? Wybraliśmy sześć miejsc na relaks w Polsce

Gdzie na weekend w listopadzie? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które chcą wybrać się na krótki, kilkudniowy urlop. Przygotowaliśmy więc sześć propozycji, które być może zainspirują was i pomogą w wyborze miejsca na weekend listopadowy.

Co pokazać dzieciom w Barcelonie?

Zabieramy dzieci na weekend w Barcelonie. Najmłodszy ma 3 latka. Czy znajdziemy jakieś atrakcje dla naszych chłopaków?Witam serdecznie, Oprócz akwarium, poleciłbym następujące miejsca: COSMOCAIXA - interaktywne muzeum nauki w którym znajduje sie m in. 1000m2 tropikalnego lasu brazylijskiego

Czy istnieje coś takiego jak pułapka efektywności?

tego był spadek jakości prac i niezadowolenie klientów. Problemów nadal doszukiwałem się w efektywności. 2. Kolejna sprawa to brak czasu dla bliskich, na pasje i zainteresowania. Wszedłem w kółko jak chomik i nie mogłem się zatrzymać. Mimo, że nadrabiałem z pracą w weekendy to nadal nie nadążałem

Relaks

Jedno do was mam pytanie więc napiszcie jedno zdanie jak spędzacie wolny czas kiedy weekend-choćby las ale w taki dzień jak ten gdy za wcześnie jest na sen? -- Wierszyki Nie

Re: Relaks, relaks...

Nie masz długachnedo weekendu? Jutro w ramach relaksu robię do południa za glebogryzarkę mrówkę, ale po południu las i woda, choć jeszcze bez pływania.

Re: Relaks, relaks :)

Oczywiście, że nie codziennie ani nawet nie co tydzień sobie taki pakiet funduję. Czasu brak, bo w weekend musiałabym opiekę nad dzieckiem kombinować. Urlopu też ograniczona liczba dni.

Re: Relaks, relaks...

Ewuś, na długachne weekendy i świętowanie przy każdej okazji, to tylko bogate państwo może sobie pozwolić, a ja jestem zwykła wyrobnica, którą obowiązuje prosta zasada: się nie zrobi - się nie zarobi i już :)

weekend...

Kto pamięta jeszcze pracujące soboty a czasami niedziele?:)))), a jeszcze jakze czesto siedzialo sie w pracy po godzinach do poznego wieczoru. To były czasy...co:) w poczcie czoła harując tworzylismy potęgę (?) państwa. Weekendu juz sobie nie damy odebrac:)))))) Po jakże długim tygodniu

sposób na relaks - ruch :)

Witajcie, ostatnio znalazłam nową ofertę treningu samoobrony - z http://www.surpriseme.pl/samoobrona-dla-kobiet-weekend-w-grupie-z-robertem-moskwa.html Robertem Moskwą , ech, z takim trenerem to się można zrelaksować :)

Gdzie na weekend??

Mam prosbe, moze ktos zna jakies fajne miejsce, gdzie moznaby wyskoczyc na weekend we dwoje o tej porze roku? Najlepiej gdzies w okolicy. Typowe miejsce na chwile relaksu... Z gory dziekuje:)

Re: Czas relaksu, relaksu już czas...

Jako ze sie "luzuje" na weekendzie cos ode mnie raz jeszcze:) www.youtube.com/watch?v=iXyYqsykfyE&feature=related