Wszystko o:

szkocja

Urszula Abucewicz

Latarnik w Szkocji poszukiwany. Praca tylko przez 184 godziny w roku

Latarnik w Szkocji poszukiwany. Praca tylko przez 184 godziny w roku

Latarnik pięć lat temu przeszedł na emeryturę i przez ostatnie lata dwie latarnie morskie w Szkocji nie miały stałego opiekuna. Firma zarządzająca obiektami chce to zmienić i szuka osoby, która będzie pracować na stałe. Lubisz samotność? Cenisz sobie kontakt z naturą? To może być praca właśnie dla ciebie.

Polaków nie wpuszczono na pokład. Usłyszeli, że "Szkocja nie jest krajem"

Pasażerowie z Polski, którzy mieli przy sobie wszystkie wymagane dokumenty, nie zostali wpuszczeni na pokład samolotu linii Ryanair do Edynburga. Postanowili więc nagłośnić sprawę. - Pracownik linii wrócił z wydrukowanymi zasadami dla Anglii, które oczywiście różnią się od tych obowiązujących w Szkocji i próbował nas przekonać, że powinniśmy przestrzegać zasad angielskich - zdradził pan Piotr Dziedzic.

Nie tylko Włochy. Rząd Szkocji kusi przeprowadzką i oferuje ok. 270 tys. zł

Szukasz swojego miejsca na Ziemi? Zastanawiasz się, gdzie zapuścić korzenie? A może tak w Szkocji? Tym bardziej że za przeprowadzkę na jedną z wysp można otrzymać niemałe wsparcie finansowe. Ochotnicy mogą się liczyć na dopłaty w wysokości nawet 50 tys. funtów (ok. 270 tys. zł).

SZKOCJA PRACA SZKOCJA

nie było można znaleźć satysfakcjonującej posadki, co za palant będzie harował przy pilnowaniu samochodów na parkingu za 20 nędznych funtów na godzinę. Niech se frajerów w Polsce szukają nie w Szkocji. Następnego dnia natrafiliśmy w tej szkockiej dziczy na grupe rodaków z Wałbrzycha. Jak to dobrze

Szkocja

Czy do Szkocji potrebny jest paszport,czy mogę wjechać na dowód?Gdzie i jak szukać ofert pracy w Szkocji?

Szkocja

Przepiekna Szkocja ,a wlasciwie kawalek Szkocji.Zdjecia robione w pazdzierniku 2007r.Miasteczko St Andrews i okolice.Pozdrawiam z tych miejsc.

Szkocja

Czy ktoś podróżował po Szkocji? Wybieram się na 10 dni do Szkocji i chciałabym wiedzieć które miejsca warto zobaczyć, gdzie pojechać i jaką trasą?

Szkocja

Wybieram sie na 2 tygodnie do Szkocji. W przewodnikach jest oczywiscie mase roznych opcji, a ja mam tylko 2 tygodnie. Moze ktos zna Szkocje na tyle, zeby polecic co jest szczegolnie warte zobaczenia?

Szkocja

Witam, chciałabym się dowiedzieć gdzie (przy pomocy netu) szukać informacji o pracy w Szkocji. Ja nie chcę do Lądka:-) Marzy mi się Szkocja...

SZKOCJA

Pytanie do pracujących w Szkocji-jak się tam czujecie,jacy sa ludzie,jak się pracuje czy np.zarobki są podobne jak w Anglii? Wydaje mi się że jest to przyjazny,piękny kraj...ale jak Wy to oceniacie?Może macie jakieś linki z ciekawymi stronami o Szkocji pod względem pracy właśnie? W tym roku chcę

szkocja

Szkocja

Szkocja: Szkocja to część składowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, a dawniej niezależne królestwo. Szkocja obejmuje północną część wyspy Wielkiej Brytanii oraz Hebrydy, Orkady i Szetlandy. Na południu Szkocja graniczy z Anglią.

Szkocja: Szkocja to z jednej strony duże, nowoczesne miasta takie jak, stolica kraju - Edynburg, czy Glasgow, a z drugiej Szkocja to tereny, w których czas stanął w miejscu, które stanową spokoju, dziewiczej przyrody i czystego środowiska.

Szkocja pogoda: Najlepszym okresem na zwiedzanie Szkocji jest wiosna, a także początek jesieni. W tym czasie istnieje szansa, by trafić w Szkocji na ładną pogodę ze słonecznymi, wolnymi od deszczu dniami.

Szkocja wycieczka: W Szkocji warto zobaczyć takie miejsca jak, Dolina Glencoe, Loch Ness, Edynburg: zamek i Stare Miasto, Wyspa Skye, Linia kolejowa West Highland Line, Stirling, Wyspa Arran, Malt Whisky Trail, Melrose Abbey.

Szkocja stolica: Stolica Szkocji - Edynburg to miasto podzielona na starówkę, z wieloma bogactwami narodowymi i bardzo nowoczesną częścią miasta. Edynburg jest kwintesencją wszystkiego, co ze szkockie: pięknej wiktoriańskiej zabudowy, górskich krajobrazów i starych szkockich pubów.