Wszystko o:

szwedzkich

Magdalena Siraga

Szwedzkie potańcówki bez stosownych zezwoleń? "To nierozsądne, aby państwo regulowało kwestię tańca"

Szwedzkie potańcówki bez stosownych zezwoleń? "To nierozsądne, aby państwo regulowało kwestię tańca"

W szwedzkim prawie od lat obowiązuje przepis dotyczący organizacji imprez tanecznych. Aby móc legalnie zaaranżować potańcówkę, w pierwszej kolejności trzeba pozyskać specjalne pozwolenie. Rząd chce zrezygnować z wymogów, które obowiązują od dekad i generują dodatkowe koszty właścicieli lokali.

Magiczne zjawisko na szwedzkim niebie. Chcesz je zobaczyć? Poczekaj, aż temp. spadnie do -30 st. C

Szwecja to nie tylko oryginalna kuchnia, ciekawa architektura i nietuzinkowy design, a przede wszystkim dzika natura. Jak doskonale wiadomo, lubi ona czasami płatać nam figle i tak też jest w przypadku powstawania trzech słońc. To niesamowite zjawisko można nazwać śmiało "prawdziwą magią", warto jednak poznać też naukowe wyjaśnienie.

Flygskam jest skuteczny? Dwa miliony pasażerów mniej na szwedzkich lotniskach

Swedavia, operator szwedzkich lotnisk, poinformowała, że spadła liczba pasażerów, którzy korzystają z tamtejszych portów lotniczych. Podróżni rezygnują przede wszystkim z lotów krajowych. Wstyd przed lataniem, który narodził się w Szwecji, rzeczywiście działa? Możliwe, ale podawane są też inne powody.

szwedzki szwedzki szwedzki szwedzki

Zapraszam na kurs języka szwedzkiego - wszystkie poziomy - zajęcia w małych grupach (2-4 osoby)40 zł za 60 min - możliwość zajęć indywidualnych z native speakerem 70 zł za 60 min - kursy dla dzieci - atrakcyjne ceny informacje: sekretariat@patricklingua.pl Tel: 022 826 11 04

szwedzkie zespoły po szwedzku

Znacie szwedzką muzykę? Interesuje mnie raczej coś spokojnego w języku szwedzkim

szwedzki

Czy ktos wie moze w ktorej gorzowskiej szkole jezykowej mozna sie uczyc szwedzkiego?

szwedzki

Pilnie poszukuję namiarów na lektora/ szkołę języka szwedzkiego w okolicach Katowic!