Wszystko o:

tani wyjazd do budapesztu

Anna Nagel

Tu Polacy udadzą się tłumnie na długi weekend w sierpniu. W czołówce nie tylko słoneczne kraje

Tu Polacy udadzą się tłumnie na długi weekend w sierpniu. W czołówce nie tylko słoneczne kraje

Polacy z niecierpliwością wypatrują kolejnej okazji do wypoczynku... i na szczęście nie muszą długo czekać. Długi sierpniowy weekend już za rogiem! Gdzie w tym czasie najchętniej wybiorą się nasi rodacy? W ich planach znalazły się nie tylko ciepłe kraje.

City break do 200 zł. Te miasta dostarczą wam wiele wrażeń i nie obciążą portfela

Miłośnicy podróżowania już wypatrują okazji do pierwszych wycieczek w 2023 roku. Jeżeli jeszcze nie macie przygotowanego większego budżetu lub nie chcecie zbyt wcześnie wykorzystywać urlopu, to świetnym rozwiązaniem będzie wyjazd typu city break. Gdzie polecicie za mniej niż 200 zł? Podpowiadamy.

Sylwester w Budapeszcie - uroki świętowania na Węgrzech

Sylwester w Budapeszcie może być doskonałym rozwiązaniem wówczas, gdy chcemy ten dzień spędzić poza krajem, ale nie mamy dość dużo czasu. Na co się nastawić?

Co trzeba zobaczyć w Budapeszcie?

Wczesną jesienią wybieram się do Budapesztu na 4-5-dniowy wyjazd. Co najbardziej warto zobaczyć?

PROSZE O 3 miejscowosci w ktorych warto sie zatrz.

Witam wszystkich.Wybieram sie z zonka i pol rocznym synkiem do Bulgarii (narazie nie wiem do jakich miejscowosci )Planujemy wyjazd autem 24LIPCA z Gdanska zeby spokojnie zdazyc na 26LIPCA do BUDAPESZTU na F1-KUBICE,po Kubicy wyjazd na 3 tyg urlop wypoczynkowy.Chcielibysmy zatrzymac sie w 3

Re: Sylwester - Węgry

my planujemy wyjazd(ja i kolezanka9) do budapesztu i mamy tanie noclegi ale tez potrzebujemy chetnych a wiec odezwij sie jakbyscie jeszcze chcieli to przemyslec:))lub jak tez potrzebujecie towarzyszy!! sugarbebe00@hotmail.com lub gg:1650865

Re: Długi weekend czerwcowy - gdzie wyjechać?

www.podrozni24.pl/podroe-za-granic/z-warszawy/131-tanie-loty-do-budapesztu-38z-w-obie-str-tanie-noclegi.html