Wszystko o:

tatry baza noclegowa

Urszula Abucewicz

Sylwester w Zakopanem już prawie wyprzedany. Ceny wzrosły o kilkaset procent. Oszuści wietrzą interes

Sylwester w Zakopanem już prawie wyprzedany. Ceny wzrosły o kilkaset procent. Oszuści wietrzą interes

Zakopane już przygotowuje się na przywitanie Nowego Roku. Z rynku jak świeże bułeczki znikają oferty noclegowe, a te, które są dostępne, są wyższe nawet o kilkaset procent. Trzeba też uważać na oszustów. Coraz więcej fałszywych ofert pojawia się w internecie.

Mniej znane zakątki w okolicy Zakopanego i Wisły - tu unikniesz tłumów i drożyzny

Nie każdy lubi odpoczynek w obleganych przez tłumy miejscowościach. Dlatego, jeśli szukacie bardziej ustronnych miejsc w okolicy Zakopanego i Wisły, mamy dla was kilka ciekawych propozycji.

Google opublikowało ranking najpopularniejszych miejscowości w górach. Narzekamy, a i tak tam jeździmy

Już niebawem rozpoczną się wyjazdy świąteczno-noworoczne, a następnie wyjazdy związane z feriami zimowymi. Wielu internautów informacji na temat potencjalnego celu zimowego wyjazdu, tak jak w poprzednich latach, będzie poszukiwało w internecie. Które miejscowości cieszyły się największym zainteresowaniem internautów w ubiegłym sezonie?

TATRY- POLSKIE TATRY-KOŚCIELISKO NĘDZÓWKA

Dodre położenie, piękne widoki, największa baza noclegowa na całym Podhalu.

Baza noclegowa Zakopanego ? jaka ona jest?

Baza noclegowa Zakopanego ? jaka ona jest? Baza noclegowa Zakopanego – jaka ona jest? Cała baza noclegowa przeszła ogromne zmiany i jest systematycznie ulepszana . Nocleg w Zakopanym na dzień dzisiejszy jest bardzo urozmaicony i dobrze zorganizowany . Na terenie całego Zakopanego

Re: ktoś pomoże?

baza noclegowa: www.tatry.turist.pl/poronin_baza.htm

Re: ferie w tatrach

Góralu zazdroszczę, żę to Tatry Słowackie, może tam będzie więcej śniegu. My z naszej bazy noclegowej w Czerwiennej mamy 22 km do Oravic, więc może tam na narty skoczymy. Jeszcze pogadamy.

Re: Wysokie góry ale nie tatry co polecacie???

tak wysokich jak tatry, to chyba w Polsce nie znajdziesz. Ale jeśli mogą byc trochę niższe - polecam Karkonosze! -- Zapraszam na karpacz.nanoc.pl - 100% bazy noclegowej !! W naszym Portalu jest 321 obiektów noclegowych! Wyjedź z nami i

Re: TATRY - 55 latkowie debiutanci :)

przez Dolinę Białego. Polecam też Dolinę Za Bramką i Ku Dziurze. To wszystko dostępne po krótkim spacerze spod Krokwi (skocznie)jeśli baza noclegowa jest w Zakopanem. Pozdrawiam i życzę wielu miłych wrażeń. Bogusia

Re: Słowacja, Poprad, noclegi

KOCHANI ! Poprad jest wspanialym miejscem jako baza do robienia wypadow wTATRY i okolice .Rezerwacja to zbedna sprawa.Wspaniala komunikacja kolejowa iautobusowa zapewnia dojazd wszedzie.Baza noclegowa jest doskonala na kazda kieszen.Znam to miasteczko od 1979 roku.Polecam

Re: Kupowanie kota w worku!

Nie jestem radcą prawnym, ale w UM Zakopane istnieje BIP( Biuro Informacji Publicznej, a tam Poradnik Petenta i niech im radzą. Ustawa o usługach turystycznych też przewiduje weryfikację i kontrolę bazy noclegowej, Ostatnia ogólna weryfikacja bazy noclegowej zestawiona w neci ma datę

Re: TATRY!!!!

Cześć!! Ja i mój mąż również uwielbiamy Tatry. Jesteśmy ze Śląska więc na szczęście nie mamy zbyt daleko i często zdarza nam się tam po prostu wpadać na weekend. Kiedyś najczęściej nocowaliśmy w schroniskach, ale od kilku lat mamy stałą bazę noclegową u zaprzyjaźnionych górali na Cyrhli

Ośrodki narciarskie na Podhalu - Zakopane, Białka,

bazą noclegową na podhalu www.pensjonaty-tatry.pl/narty-zakopane.html Życzymy udanych zjazdów i doskonałego wypoczynku w naszych wspaniałych Tatrach.

tatry

Tatry

Położenie Tatr: Tatry, leżą na pograniczu Polski i Słowacji. Na terytorium Polski leży jedynie część Tatr Wysokich i część Tatr Zachodnich - około 185 km kwadratowych. Najwyższym szczytem w polskich Tatrach Wysokich są położone na granicy Rysy - 2499 m n.p.m.

Pogoda w Tatrach: W Tatrach panuje klimat wysokogórski strefy umiarkowanej. Cechuje go duża zmienność zarówno pod względem ilości opadów jak i temperatury. Nawet latem wysoko w górach występują częste nawroty śniegu i chłodu. Zima w stolicy polskich Tatr - Zakopanem - trwa mniej więcej od końca listopada do końca marca, a krótkie i często niepogodne lato od połowy czerwca do końca sierpnia. Najwięcej opadów przypada na czerwiec i lipiec.

Jak dojechać do Tatr: Autobusem z każdego większego miasta, pociągiem lub własnym samochodem.

Atrakcje, zabytki, warto zobaczyć w Tatrach: m.in. Zakopane, Dolina Pięciu Stawów, Dolina Chochołowska , Dolina Kościeliska, Hala Gąsienicowa, Orla Preć, wspinaczka lub wjazd kolejką na Kasprowy Wierch, Morskie Oko, Czarny Staw Gąsienicowy, wspinaczka na Giewont, Nosal, Czerwone Wierchy.

Warto wiedzieć: Podczas wycieczek w Tatry spotkać można dzikie zwierzęta: kozice, wilki, rysie, dziki, sarny, jelenie, lisy, borsuki, kuny leśne, wydry, a także niedźwiedzie brunatne. Idąc w góry sprawdź na mapie ile wynosi prognozowany czas zaplanowanej wycieczki. Weź ze sobą odpowiednią ilość jedzenia. Zawsze bierz ze sobą ciepłą kurtkę.