Wszystko o:

tatry baza noclegowa

Wiktoria Szydło

Polska staje się turystyczną perłą dla osób zza granicy. "Jesteśmy dużo tańsi"

Polska staje się turystyczną perłą dla osób zza granicy. "Jesteśmy dużo tańsi"

Polska staje się coraz bardziej atrakcyjnym krajem dla turystów zza granicy. Mimo że od lat liderem pod względem narodowości odwiedzających nasz kraj są Niemcy, z roku na rok rośnie zainteresowanie osób z innych części świata. Potwierdzają to choćby tłumy podróżnych z Bliskiego Wschodu, które w tym roku zalały Zakopane.

Sylwester w Zakopanem już prawie wyprzedany. Ceny wzrosły o kilkaset procent. Oszuści wietrzą interes

Zakopane już przygotowuje się na przywitanie Nowego Roku. Z rynku jak świeże bułeczki znikają oferty noclegowe, a te, które są dostępne, są wyższe nawet o kilkaset procent. Trzeba też uważać na oszustów. Coraz więcej fałszywych ofert pojawia się w internecie.

Mniej znane zakątki w okolicy Zakopanego i Wisły - tu unikniesz tłumów i drożyzny

Nie każdy lubi odpoczynek w obleganych przez tłumy miejscowościach. Dlatego, jeśli szukacie bardziej ustronnych miejsc w okolicy Zakopanego i Wisły, mamy dla was kilka ciekawych propozycji.

TATRY- POLSKIE TATRY-KOŚCIELISKO NĘDZÓWKA

Dodre położenie, piękne widoki, największa baza noclegowa na całym Podhalu.

Baza noclegowa Zakopanego ? jaka ona jest?

Baza noclegowa Zakopanego ? jaka ona jest? Baza noclegowa Zakopanego – jaka ona jest? Cała baza noclegowa przeszła ogromne zmiany i jest systematycznie ulepszana . Nocleg w Zakopanym na dzień dzisiejszy jest bardzo urozmaicony i dobrze zorganizowany . Na terenie całego Zakopanego

Re: ktoś pomoże?

baza noclegowa: www.tatry.turist.pl/poronin_baza.htm

Re: ferie w tatrach

Góralu zazdroszczę, żę to Tatry Słowackie, może tam będzie więcej śniegu. My z naszej bazy noclegowej w Czerwiennej mamy 22 km do Oravic, więc może tam na narty skoczymy. Jeszcze pogadamy.

Re: Wysokie góry ale nie tatry co polecacie???

tak wysokich jak tatry, to chyba w Polsce nie znajdziesz. Ale jeśli mogą byc trochę niższe - polecam Karkonosze! -- Zapraszam na karpacz.nanoc.pl - 100% bazy noclegowej !! W naszym Portalu jest 321 obiektów noclegowych! Wyjedź z nami i

Re: TATRY - 55 latkowie debiutanci :)

przez Dolinę Białego. Polecam też Dolinę Za Bramką i Ku Dziurze. To wszystko dostępne po krótkim spacerze spod Krokwi (skocznie)jeśli baza noclegowa jest w Zakopanem. Pozdrawiam i życzę wielu miłych wrażeń. Bogusia

Re: Słowacja, Poprad, noclegi

KOCHANI ! Poprad jest wspanialym miejscem jako baza do robienia wypadow wTATRY i okolice .Rezerwacja to zbedna sprawa.Wspaniala komunikacja kolejowa iautobusowa zapewnia dojazd wszedzie.Baza noclegowa jest doskonala na kazda kieszen.Znam to miasteczko od 1979 roku.Polecam

Re: Kupowanie kota w worku!

Nie jestem radcą prawnym, ale w UM Zakopane istnieje BIP( Biuro Informacji Publicznej, a tam Poradnik Petenta i niech im radzą. Ustawa o usługach turystycznych też przewiduje weryfikację i kontrolę bazy noclegowej, Ostatnia ogólna weryfikacja bazy noclegowej zestawiona w neci ma datę

Re: TATRY!!!!

Cześć!! Ja i mój mąż również uwielbiamy Tatry. Jesteśmy ze Śląska więc na szczęście nie mamy zbyt daleko i często zdarza nam się tam po prostu wpadać na weekend. Kiedyś najczęściej nocowaliśmy w schroniskach, ale od kilku lat mamy stałą bazę noclegową u zaprzyjaźnionych górali na Cyrhli

Ośrodki narciarskie na Podhalu - Zakopane, Białka,

bazą noclegową na podhalu www.pensjonaty-tatry.pl/narty-zakopane.html Życzymy udanych zjazdów i doskonałego wypoczynku w naszych wspaniałych Tatrach.

tatry

Tatry

Położenie Tatr: Tatry, leżą na pograniczu Polski i Słowacji. Na terytorium Polski leży jedynie część Tatr Wysokich i część Tatr Zachodnich - około 185 km kwadratowych. Najwyższym szczytem w polskich Tatrach Wysokich są położone na granicy Rysy - 2499 m n.p.m.

Pogoda w Tatrach: W Tatrach panuje klimat wysokogórski strefy umiarkowanej. Cechuje go duża zmienność zarówno pod względem ilości opadów jak i temperatury. Nawet latem wysoko w górach występują częste nawroty śniegu i chłodu. Zima w stolicy polskich Tatr - Zakopanem - trwa mniej więcej od końca listopada do końca marca, a krótkie i często niepogodne lato od połowy czerwca do końca sierpnia. Najwięcej opadów przypada na czerwiec i lipiec.

Jak dojechać do Tatr: Autobusem z każdego większego miasta, pociągiem lub własnym samochodem.

Atrakcje, zabytki, warto zobaczyć w Tatrach: m.in. Zakopane, Dolina Pięciu Stawów, Dolina Chochołowska , Dolina Kościeliska, Hala Gąsienicowa, Orla Preć, wspinaczka lub wjazd kolejką na Kasprowy Wierch, Morskie Oko, Czarny Staw Gąsienicowy, wspinaczka na Giewont, Nosal, Czerwone Wierchy.

Warto wiedzieć: Podczas wycieczek w Tatry spotkać można dzikie zwierzęta: kozice, wilki, rysie, dziki, sarny, jelenie, lisy, borsuki, kuny leśne, wydry, a także niedźwiedzie brunatne. Idąc w góry sprawdź na mapie ile wynosi prognozowany czas zaplanowanej wycieczki. Weź ze sobą odpowiednią ilość jedzenia. Zawsze bierz ze sobą ciepłą kurtkę.