Wszystko o:

wietnam

Urszula Abucewicz

Wietnam. Jedyna taka atrakcja na świecie. Podwodne życie na wyciągnięcie ręki

Wietnam. Jedyna taka atrakcja na świecie. Podwodne życie na wyciągnięcie ręki

W Wietnamie na wyspie Hon Tre zwodowano łódź podwodną. Jest przezroczysta i osiąga zanurzenie na głębokość 100 metrów. Pierwsi pasażerowie wsiedli na pokład i mogli przez szybę obserwować ryby morskie i inne zjawiskowe stworzenia.

Wietnam się otwiera. Turystyka za mocno dostała w kość

Od 15 lutego Wietnam znosi restrykcje wobec zaszczepionych i przywraca liczbę lotów sprzed pandemii COVID-19. Taką informację za lokalnymi mediami podaje agencja Reutera.

Kolejny kraj znosi obowiązkowe testy na COVID-19. Wjazd do Wietnamu bez restrykcji

Od 15 maja 2022 r. Wietnam nie wymaga już od przyjeżdżających negatywnego wyniku testu na koronawirusa. Powodem tego jest zmniejszająca się liczba zachorowań. Zmiana obejmuje wszystkich podróżnych, bez względu na to, czy odbyli szczepienia, bądź nie. To samo dotyczy przebycia COVID-19.

Wietnam

Zapraszam na wyprawę do Wietnamu, na przełomie kwietnia i maja tego roku. Szczegóły znajdują się tutaj: darien.pl/klub/?p=1131 W razie pytań pisz na adres klubu wyprawy@darien.pl

Wietnam

Jak dotrzec niedrogo, ale mozliwie bezpiecznie z Hong Kongu do Hanoi w Wietnamie? Czy ktos sie wybiera do Hong Kongu miedzy 20 a 23 sierpnia? Pozdrawiam

...WIETNAM...!!!

Hej! Myślę o wycieczce do Wietnamu. Czy ktos juz tam był?? Jak długo? Jakie wrażenia??? Jacy ludzie? Jakie ceny? I przede wszystkim z jakim biurem podróży? pozdrawiam:))))))))))

Wietnam

Witam, wybieram się do Wietnamu. Czy ktoś z Was mogłby opowiedzieć o swoich wrażeniach z tej wycieczki. Może podzielicie sie swoja wiedza i podsuniecie jakieś porady apropos zwiedzania i jedzenia? Z góry serdeczne dzieki. Pozdrawiam.

Wietnam

Witam, Jade za 3 tyg do Wietnamu. Trasa północ-południe i pozniej poludnie polnoc strana zachodnia (mam 3 tyg) i zastanawiam sie czy dam rade jesli nie to wroce z Sajgonu do Hanoi samolotem. Chce omijac miejsca turystyczne wiec moze od razu pojade granica zachodnia chociaz posiedzial bym

Wietnam

Wybieram się w październiku do Wietnamu.Szukam kontaktu z osobą, która podróżowała po Wietnamie w ostatnim roku i może podzielić się ze mną praktycznymi informacjami np. sprawdzone adresy pensjonatów lub hoteli w Hanoi, Sajgonie i innych miejscach wartych zwiedzenia, konieczność robienia

wietnam

Poszukuję wszelkich informacji o Wietnamie: kiedy jechać, jakie są ceny, co zobaczyć itd. Mam mnóstwo pytań , bo nigdzie nie mogę kupić przewodnika.

...WIETNAM....

Hej! Myślę o wycieczce do Wietnamu. Czy ktos juz tam był?? Jak długo? Jakie wrażenia??? Jacy ludzie? Jakie ceny? I przede wszystkim z jakim biurem podróży? pozdrawiam:))))))))))

Wietnam

Witam, Jedziemy do Wietnamu na miesiąc.Mamy już bilety.Zaczynamy w Hanoi a kończymy w Sajgonie.Wyjazd w terminie od 16.03.15 do 15.04.15.Jest nas czwórka(dwie pary 50+).Może ktoś jeszcze sie przyłaczy. Pozdrawiam

Wietnam

Planuje 2 tygodniowe zwiedzanie Delty Mekongu w grudniu. Chcialam wypozyczyc samochod, ale bez kierowcy i wyglada na to, ze w Wietnamie jest to niemozliwe. Czy ktos ma jakies doswiadczenie w tym wzgledzie? Marzena

wietnam

Wietnam

Wietnam: Wietnam to jedno z najszybciej rozwijających się państw w regionie Azji Południowo-Wschodniej. W Wietnamie urzeka przede wszystkim piękna i zróżnicowana przyroda kraju.

Wietnam pogoda, kiedy jechać: Wietnam najlepiej odwiedzić w miesiącach wiosennych - od marca do kwietnia lub jesienią - od września do grudnia. Szczyt pory deszczowej przypada w sierpniu. Upały panują tu od maja do października. Zimą w północnej części Wietnamu temperatura spada nawet do 10°C.

Wietnam stolica: Hanoi - stolica Wietnamu to miasto pełne starych uliczek pełnych małych sklepów, barów. Hanoi posiada piękne stare miasto z architekturą kolonialną. Ulice Hanoi żyją całą dobę.

Wietnam wiza: Obywatele polscy chcący odwiedzić Wietnam muszą mieć ważny dokument podróży oraz wizę uprawniającą do wjazdu na terytorium tego kraju. W zależności od celu wjazdu wydawane są wizy jednokrotne lub wielokrotne z okresem ważności do 12 miesięcy. O wizę do Wietnamu można ubiegać się w urzędach konsularnych Wietnamu.

Wietnam wycieczki: W Wietnamie warto odwiedzić: Hanoi - stolica Wietnamu, Sajgon, Hue - dawna stolica Wietnamu, Hoi An - stare miasto, My Son, Tunele Cu Chi, Can Tho - serce delty Mekongu, Ha Long - zatoka 1000 wysp.