Wszystko o:

wycieczki do tunis

AJ

Tunezja wycieczki

Tunezja wycieczki

Wymarzoną podróż nad turkusowe morze Tunezji w znakomity sposób można urozmaicić, wybierając się na wycieczki fakultatywne np. na południe ku Berberom i Saharze. W lokalnych biurach podróży zaproponują nam wycieczki do Tunisu i fenickiej Kartaginy albo na Przylądek Bon. Zamiast wakacji na plaży warto też rozważyć ofertę tygodniowej wycieczki objazdowej po Tunezji.

Najlepsze atrakcje Tunezji. Djerba i inne miejsca, które musisz koniecznie zobaczyć

Najlepsze atrakcje Tunezji trudno opisać w kilku zdaniach, ponieważ kraj leżący w Afryce Północnej ma do zaoferowania naprawdę wiele. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Spragnieni słońca i morskich kąpieli turyści będą zachwyceni czystymi, piaszczystymi plażami, zaś miłośnicy zwiedzania będą pod ogromnym wrażeniem tunezyjskich zabytków.

Djerba jesienią? Ta wyspa jest warta grzechu. Pięć powodów, by tam pojechać

Chcesz dokądś pojechać, żeby wygrzać się przed zimą? Rozważ Djerbę. Ta tunezyjska wyspa oferuje przyjemny klimat i dobre jedzenie za całkiem przyzwoitą cenę.

Fakultatywna wycieczka wycieczka do Tunisu

Witam,szukam chętnych na wycieczkę do Tunisu z polskim przewodnikiem w dniach 9-13 marca.Organizuje takie wycieczki biuro sahel voyages.Potrzebne jest minimum 8 osób.Można zapłacić w autobusie.Cena ok 70 DTN.Wycieczka z obiadem całodzienna.Będę w Port el Kantoui,hotel Seabel Alhambra.Kontakt:jtrojnar@gmail.com

Tunezja, wycieczka do Tunisu...wspomnienia

Będąc w Tunezji wybraliśmy się na jednodniową wycieczkę do Tunisu z biurem Sun&Fun, 19.09.2009. Z Sousse wyjechaliśmy małym retro busikiem o marce bliżej nieokreślonej:)Naszym kierowcą był młody Tunezyjczyk, słabo mówiący po angielsku. Po drodze wsiadł na stacji benzynowej nasz przewodnik

Re: Fakultatywna wycieczka wycieczka do Tunisu

Z calym szacunkiem do Sahela - swietni organizatorzy - to do Tunisu warto samemu jechac, taniej i fajniej.

Wycieczka do Tunisu i Kartaginy - cena?

witam, rok temu byłam w Tunezji z Triadą, ale nie pamiętam, ile kosztowała wycieczka do Tunisu i Kartaginy u rezydenta biura. Ktoś zna cenę? dzięki z góry za pomoc!

Samodzielna wycieczka z Neubul do Tunisu

Może ktoś wie jak samodzielnie jechac z Nebeulu do Tunisu tzn jak sie dostac do Tunisu jakie koszty - czy jest pociag czy tylko autobus i ile kosztuje wynajecie taksówki w Tunisie na cały dzień ???? dla dwóch osób , która zawiezie cie i do Kartaginy i do Sidi bou Side

Re: Fakultatywna wycieczka wycieczka do Tunisu

kobiety wyczyniaja i myślą aby wyczynic ... ale twoja wola ... do Tunisu jedzie sie również z macierzystym biurem podrózy za cenę zbliżoną albo nawet i mniejszą niż z Sahelem pzdr deoand

Z Hammamet do Tunisu

Wybieram się w lipcu do Hammamet i chciałabym odbyć wycieczkę do Tunisu,Jak najlepiej tam jechać, jaki jest koszt taxówk i jaka to odległość?

Re: Fakultatywna wycieczka wycieczka do Tunisu

Kochani:czat mamy na interii.Ja szukam chętnych na wycieczkę fakultatywną z sahelem.Nie jestem na prowizji i nie sprzedaję takiej.Kontaktowałem się z nimi.Potrzebują więcej chętych.Pasi- ok.Nie pasi-też ok.Żona jedzie z niemieckim neckermanem a nie zna niemieckiego.

Re: Fakultatywna wycieczka wycieczka do Tunisu

Przeciez przewodnicy z Sahela tez jej nie beda za rączke prowadzac:) zawsze jezdze sama i jakos żyję. Siłą jej nie wezmą:)

Re: Fakultatywna wycieczka wycieczka do Tunisu

Tak ale ja chcę wysłać tylko żonę a bez faceta kobieta w Tunezji zawsze będzie narażona na zazepki. ;)