Wszystko o:

łódź

ua

Łódź wyróżniona przez "National Geographic" w plebiscycie "Best of the World 2022"

Łódź wyróżniona przez "National Geographic" w plebiscycie "Best of the World 2022"

"National Geographic Traveler" opublikował listę "Best of the World 2022" - miejsc, na które turyści powinni zwrócić uwagę w przyszłym roku. W zestawieniu znalazł się polski akcent. Łódź wygrała w kategorii "zrównoważony rozwój".

Łódź najbardziej przyjaznym miejscem dla biznesu w Środkowo-Wschodniej Europie. "Nasze wysiłki zostały dostrzeżone"

Nie Praga, nie Berlin, a Łódź jest najbardziej przyjaznym miejscem dla biznesu w Środkowo-Wschodniej Europie w ramach Future of Emerging Europe Awards 2021. Po raz pierwszy tytuł ten trafia do miasta, które nie jest stolicą kraju. "Brawo My" - napisano na oficjalnym Twitterze Urzędu Miasta Łodzi.

Łódź. Wakacyjne pociągi zawiozą turystów nad Bałtyk. Rusza sezonowa oferta PKP Intercity

Mieszkańcy Łodzi w wakacje będą mogli wybrać się bezpośrednio nad polskie wybrzeże. Pociągi PKP Intercity kursować będą do Trójmiasta, Łeby i na Hel. Mniej dodatkowych kursów przewoźnik przewiduje z centrum Polski w rejony górskie.

Łódź-Poddębice-Łódź

Witam, W jaki sposób (PKS, bus) można dostać się z Łodzi do Poddębic? Droga powrotna także mnie interesuje. Na stronie e-podroznik są opcje głównie z przesiadką. Dziękuję.

łódź w Łodzi

dlaczego nigdzie w Łodzi nie ma symbolu tego miasta - łódki? po Warszawie jeżdżą Syrenki, a u nas może przydało by się kilka dziurawych łajb na jakimś skwerku, lub w parku... ;)

Łódź

Łódź i (jid. ????????, niem. Lodz lub Lodsch; w latach 1940?1945 Litzmannstadt, ros. ?????) ? miasto na prawach powiatu w środkowej Polsce, a także siedziba władz województwa łódzkiego, powiatu łódzkiego wschodniego oraz gminy Nowosolna, przejściowa siedziba władz państwowych w 1945 roku.

Łódź

łódzkie kluby znowu walczą o utrzymanie... i tak albo walczą o utrzymanie albo rządzą w drugiej lidze... szansą dla Łodzi byłby jeden silny klub. tylko kwestia kibiców...

VAGoholicy Łódź / CARSoholicy Łódź

carsoholicy.pl/images/snapshot/logo.gif https://www.youtube.com/watch?v=uAgcJUiPkQw;;uAgcJUiPkQw;;https://i.ytimg.com/vi/uAgcJUiPkQw/default.jpg;;VAGoholicy Łódź / CARSoholicy Łódź 2K15 VAGoholicy Łódź

Wróżka łódź

Hej, Czy ktoś z Was korzystał z usług wrozki w Łodzi lub okolicach i kogoś poleca? Jakie stawki ma wróżka Angelika i jak ze sprawdzalnością wróżb? Wróży ze zwykłych kart, tarota czy zna się na numerologii? Może ma ktoś kontakt do osoby która zajmuje się numerologią?

Łódź-Szczecin , Kołobrzeg-Łódź

Mam wolne miejsca (2-3) na kurs z Łodzi do Szczecina (prawie) w dniu 4 sierpnia, oraz z Kołobrzegu do Łodzi w dniu 14 sierpnia. Kto ma ochote się zabrać?? Pisać -- Pozdrawiam swingers77@gazeta.pl

Łódź

Drodzy gdańszczanie i mieszkańcy Trójmiasta, czy lubicie miasto Łódź? jakei są wasze opinie o Łodzi, czy często tam bywacie? Pozdrawiam, potrzebuje te dane do ankiety, pozdrawiam was serdecznie i dzieki za wpisy!

Łódź-Szczecin , Kołobrzeg-Łódź

Mam wolne miejsca (2-3) na kurs z Łodzi do Szczecina (prawie) w dniu 4 sierpnia, oraz z Kołobrzegu do Łodzi w dniu 14 sierpnia. Kto ma ochote się zabrać?? Pisać -- Pozdrawiam swingers77@gazeta.pl

polska

Polska

Wakacje w Polsce mogą być równie ciekawe jak wakacje za granicą. W naszym kraju mamy bardzo wiele ciekawych miast, zabytków, parków krajobrazowych. Możemy jechać w góry, nad morze, nad jeziora. W Polsce jest co robić o każdej porze roku.

Polska najczęściej odwiedzanie miasta, regiony w Polsce to: Kraków, Częstochowa, Gdańsk, Bieszczady, Mazury, Malbork, Oświęcim, Tatry, Warszawa, Wrocław, Zakopane.

Polska, miejsca w Polsce wpisane na listę UNESCO, które warto zobaczyć: Stare Miasto w Krakowie, Kopalnia soli w Wieliczce, Auschwitz- Birkenau, Puszcza Białowieska, Stare Miasto w Warszawie, Stare Miasto w Zamościu, Średniowieczny zespół miejski Torunia, Zamek krzyżacki w Malborku, Kalwaria Zebrzydowska, Kościoły Pokoju w Jaworze i Świdnicy, Drewniane kościoły południowej Małopolski, Park Mużakowski, Hala Stulecia we Wrocławiu.