Wszystko o:

agroturystyka szklarska poręba

aw

Dokąd Polacy chcą jechać na majówkę? Rządzą polskie góry, ale wcale nie Zakopane

Dokąd Polacy chcą jechać na majówkę? Rządzą polskie góry, ale wcale nie Zakopane

Majówka 2021 zbliża się wielkimi krokami. Polacy już zaczynają planować majowe wyjazdy. Największym zainteresowaniem cieszą się polskie góry, a najwięcej za nocleg trzeba zapłacić w Bieszczadach. Które miejscowości najbardziej interesują turystów? Przeanalizował to serwis Nocowanie.pl.

Największe wodospady w Polsce. Znasz je wszystkie? Robią wrażenie

Polskie wodospady przyciągają do siebie w sezonie tysiące turystów. Trudno się dziwić, bo choć nie zaliczają sie do grona największych na świecie, to z pewnością wzbudzają zachwyt wśród podziwiających. Które wodospady w Polsce są największe? Gdzie się udać, żeby je zobaczyć?

Wakacje 2021. Będzie wzrost cen noclegów? Nowy trend wśród Polaków

Nieoficjalnie mówi się, że tegoroczne wakacje będą droższe. Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy? Czy branża hotelarska i turystyczna dotknięta niemal w największym stopniu przez pandemię, będzie próbowała szybko odrobić straty kosztem turystów? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Dokąd pojechać na narty z dzieckiem w Polsce?

Do Szklarskiej Poręby i Jakuszyce POLECAM ;)

noclegi karpacz / szklarska poręba okolice

szukam niedrogiego noclegu najlepiej z aneksem kuchennym w ww okolicach, raczej nie w mieście, np jakaś agroturystyka dla rodziny 2+3.

Re: ZAKWATEROWANIE KTÓREGO NIE POLECAM

nie polecam wolnym ludziom agroturystyki w miejscowości podgórzyn/ koło szklarskiej poręby/. właścicielem jest pan jerzy bal. pojechałam tam z mężem i 2 dzieci/ zaznaczę, że jesteśmy spokojną rodziną i byliśmy nastawieni tylko na jazdę na nartach. właściciel każdego dnia przychodził do pokoju

Re: ZAKWATEROWANIE KTÓREGO NIE POLECAM

jestem_sama napisała: > nie polecam wolnym ludziom agroturystyki w miejscowości podgórzyn/ koło > szklarskiej poręby/. właścicielem jest pan jerzy bal. pojechałam tam z mężem i > 2 dzieci/ zaznaczę, że jesteśmy spokojną rodziną i byliśmy nastawieni tylko na > jazdę na