Wszystko o:

azerbejdżan oferta wycieczek

Zobacz najważniejsze informacje o: oferta

M. Wołoszyn, izakle

Armenia. Co warto wiedzieć wybierając się na wycieczkę do Armenii?

Armenia. Co warto wiedzieć wybierając się na wycieczkę do Armenii?

Armenia pod względem turystycznym jest wciąż nieodkrytym krajem, choć coraz więcej osób rezygnuje z typowych wczasów w popularnych kurortach na rzecz odkrywania nowych, nieznanych dotąd kultur, zwłaszcza tych na wschodzie.

Sylwestra zaplanuj już teraz. Zobacz, gdzie w Polsce i za granicą tanio spędzisz ostatnią noc w roku

Choć do Sylwestra zostało jeszcze kilka miesięcy, wyjazd warto zaplanować już teraz. Wciąż dostępne są atrakcyjne miejsca, zarówno w Polsce, jak i za granicą; jeśli zrobicie rezerwację we wrześniu, sporo zaoszczędzicie.

Gruzja po raz pierwszy. Gdzie postawić pierwszy krok w Gruzji? [PRAKTYCZNE RADY]

Odprawa graniczna, kupno biletu autobusowego czy załatwienie sobie hotelu przy pierwszej wizycie w Gruzji może być okazać się dużym przedsięwzięciem logistycznym. Dlatego przygotowaliśmy poradnik, z którym łatwiej będzie postawić pierwszy krok na Zakaukaziu. Radzi Sławomir Adamczak, autor przewodnika po Gruzji wydawnictwa Pascal.

  • Kaliningrad i okolice. Las Vegas północy

    . *** Chcąc sprawdzić, czy oferta turystyczna obwodu kaliningradzkiego przebije atrakcje polskiego Wybrzeża, wybraliśmy się w maju nad rosyjską część Bałtyku (kaliningradzki hotel Kaiserhof oferuje jednodniowe wycieczki za 700-800 rubli; można pojechać autobusem z Dworca Południowego, znacznie taniej

Jak zorganizować 5-7 dniową wycieczkę na Santorini?

Witam, chciałabym zrobić mężowi prezent i zabrać go na Santorini (rocznica ślubu) tylko z tego co się zorientowałam to biura podróży mają w ofercie jednodniowe wycieczki w to miejsce a ja chciałabym spędzić tam 5-7 dni. Czy ktoś mógłby mnie pokierować co i jak krok po kroku?

Moskwa latem na 7 dni - czy ktoś był?

Interesuje mnie wycieczka do Moskwy latem. Moglibyście zaproponować biuro z ciekawą, niedrogą ofertą? Czy ktoś z was jeździł do Moskwy na własną rękę i mógłby coś doradzić?

Czy w Egipcie można szybko na miejscu zorganizować kilkudniowe safari nurkowe, czy trzeba to załatwić z Polski?

Planuję przelot do Sharm el Sheikh. Czy ceny na miejscu mogą być lepsze niż oferty safari nurkowych kupowanych w Polsce? Czy wycieczki na safari wyruszają często, czy może się zdarzyć, że nie będzie miejsc i będę musiał czekać kilka dni? Z góry dziękuję za wskazówki.niema możliwości kupienia safari

Oferta praktyk w fundacji Dziewczynka z zapałkami

, kierownik placówki wypoczynkowej mamy specjalnie przygotowany program. Jest to oferta obejmująca szkolenie w siedzibie głównej fundacji w Łodzi, wycieczkę po mieście, imprezę integracyjną, nocleg (do dyspozycji aneks kuchenny). Przyłączając się do projektu wspieracie działania służące realizacji celów