Wszystko o:

kurorty narciarskie

Materiał promocyjny

Słynny austriacki kurort narciarski gotowy na przyjęcie turystów. Znamy nowe zasady bezpieczeństwa

Słynny austriacki kurort narciarski gotowy na przyjęcie turystów. Znamy nowe zasady bezpieczeństwa

Sezon narciarski zbliża się wielkimi krokami. W tym roku będzie jednak zupełnie inny niż dotychczasowe. W związku z pandemią regiony i kurorty narciarskie wprowadzają dodatkowe zasady, aby zapewnić miłośnikom zimowego szaleństwa bezpieczny pobyt. Jednym z miejsc, które już przygotowało i wdraża nowy sposób funkcjonowania, jest Paznaun w Austrii oraz znajdujący się tam bardzo popularny kurort narciarski Ischgl.

Czarnogóra to nie tylko nadmorskie kurorty. Odwiedź bajkowe parki narodowe i niezatłoczone stoki narciarskie

Leżąca u wybrzeży Adriatyku Czarnogóra kojarzy się turystom głównie z tanimi, letnimi wczasami. Zapierające dech w piersiach widoki są jednak nie tylko nad wodą, lecz także w parkach narodowych i górach, które pokrywają większość terenu tego kraju.

To tu spełniają się narciarskie marzenia. Dlaczego warto odwiedzić kurort narciarski Gastein w Austrii?

Ferie zimowe trwają w najlepsze. Gdzie najlepiej odpocząć i spędzić czas z rodziną? Do wyboru mamy mnóstwo miejsc, ogranicza nas w zasadzie tylko wyobraźnia i zasobność portfela. Ale nie oszukujmy się, jeśli urlop zimą, to najlepszym kierunkiem są góry. Białe szaleństwo potrafi zawrócić w głowie każdemu. A co może być lepszego od zimowych ferii w ośrodku narciarskim? Urlop w czterech ośrodkach naraz! W regionie Gastein jest to możliwe.

kurorty narciarskie

witam wszystkich! prosze o podzielenie sie informacjami o ciekawych miejscowosciach-kurortach narciarskich w Polsce. chodzi o dlugie trasy ew. szerokie zjazdy, ciekawa infrastruktura, najlepiej zeby byly kanapy, jednym slowem kurorty z prawdziwego zdarzenia. Ja bylem na razie tylko w szczyrku

Najbardziej imrezowe kurorty narciarskie

Wpisujcie najbardziej imprezowe kurorty narciarskie - mam na myśli dużo ludzi, puby, dyskoteki. Ja właśnie wróciłam z Val di Sole - nic się tam nie dzieje wieczorami... Następnym razem chcę się wybrać w nieco bardziej rozrywkowe miejsce.

Kurort narciarski dla początkujących

Cześć chce nauczyć mojego chłopaka w końcu jeździć na nartach ale nie chcemy jechać za granicę. Znacie jakiś kurort blisko Wielkopolski w nie najmniejszym standardzie oraz z przyjaznym stokiem dla początkującego ?

Austriacki kurort narciarski rozsadnikiem koronawi

Austriacki kurort narciarski Ischgl okazał się rozsadnikiem koronawirusa

Re: kurorty narciarskie

amator pytał o miejscowości w Polsce :p U nas chyba zdecydowanie najlepiej jest w Szklarskiej Porębie.

Re: kurorty narciarskie

Zieleniec, sporo tras (jak na Polskę). Kanapy są (w tym 6-osobowa podgrzewana). Byłam w tym roku, wspominam bardzo pozytywnie.

Re: kurorty narciarskie

Witam, Polecam jednak wyjazd dalej - my kilka lat temu znaleźliśmy Pellizzano i super pensjonat . Trasy niesamowite, pogoda także ........

Francja: koniec narciarskiego kurortu - pierwsz...

Cyt: jak dotąd "nikt nie wpadł na rodzaj aktywności, która zastąpiłaby narciarstwo" Proponuję przestawić się na pielgrzymki maryjne. -- __________ Ogród Jane Austen - łagodniejszy, kobiecy świat. iKatalog.org - ka

Subiektywny przewodnik po kurortach narciarskich

Jeżdzę już drugi sezon w Flims, Laax, Falerze (właśnie zaczął się Gletschersaison - przed chwilą wróciłem z Voraba- super warunki), ale pierwsze słyszę o ustawianiu aut co do centymetra, bez koloryzowania (te szwajcarskie zegarki??). Nikt tutaj nie przesadza do tego stopnia. Małe sprostowan