Wszystko o:

miejsca turystyczne w szczawnicy

Izabela Nestioruk

Ile kosztuje spływ Dunajcem 2022? To unikalna atrakcja w Pieninach. Gdzie kupić bilety?

Ile kosztuje spływ Dunajcem 2022? To unikalna atrakcja w Pieninach. Gdzie kupić bilety?

Wakacje w Pieninach cieszą się dużą popularnością. Nic dziwnego, gdyż to wyjątkowo piękne pasmo górskie. Osoby, które planują spędzić tam urlop, nie mogą zapomnieć o największej atrakcji Pienin, jaką jest spływ Dunajcem. Ile kosztuje? Jak to zaplanować? Podpowiadamy.

Jakie atrakcje ma Szczawnica na wakacje 2022? Te aktywności oferuje górska miejscowość

Atrakcji w Szczawnicy nie brakuje. Szczególnie zadowoleni będą miłośnicy aktywnego spędzania czasu. Zwiedzanie zamku Czorsztyn czy spływ Dunajcem z pewnością przypadną do gustu tym, którzy preferują aktywny wypoczynek.

Spływ Dunajcem - ceny w 2022 roku. Czego możemy się spodziewać, wybierając tę popularną atrakcję?

Jedną z flagowych atrakcji, które oferuje nam Podhale jest spływ kajakiem po rzece Dunajec. Dzięki temu możemy podziwiać piękne widoki z nieco innej perspektywy i bliżej poznać ciekawą, regionalną kulturę. Dla wszystkich, którzy wybierają się na urlop w tamte okolice, przygotowaliśmy cennik spływu tratwą oraz najpiękniejsze trasy tych okolic.

Ciekawe miejsca, które warto zobaczyć w Zieleńcu?

rezerwat prowadzą szlaki turystyczne. Ciekawostką są czerwone od torfu strumienie wody. Na bagnach położone są kładki, po których można się swobodnie poruszać, jest tam naprawdę pięknie, rosną wysokie trawy i brzózki. Jest też drewniana wieża widokowa.

Jakie są najpiękniejsze miejsca w Tajlandii?

, gdy zapalają wszystkie lampiony. Ko Phi Phi - choć turystycznie, to na pewno pięknie. Koh Phi Phi Don z laguną rozsławiona przez film "Rajska Plaża" z Leo di Caprio na pewno zasługuje na swoje miejsce w rankingu najpiękniejszych miejsc. Na samej wyspie jest dość tłoczno, ale są na niej prywatne

Które włoskie miasto na podróż poślubną?

Jakie miasto wybrać na krótką podróż poślubną? Jakoś nie do końca chcę jechać do Wenecji czy Rzymu. Znacie jakieś mniej turystyczne i nastrojowe miejsce?

Czy można zatrzymać się w Paryżu u polskiej rodziny?

Chcę odpocząć w Paryżu. Zależy mi na tym, żeby móc porozmawiać z kimś kto mieszka na miejscu.W Paryzu mozna oczywiscie spac w kilku miejscach, gdzie przenocowac mozna nie tylko o polskich rodzin ale nawet polskich zakonnic. W regionie Ile-de-France mieszka wielu Polakow, wiec porozmawianie z

Czy warto wypożyczyć samochód na Fuercie?

chustkach na głowach, kilka uliczek tak wąskich, że najmniejszy samochód ma problemy z przeciśnięciem się, wędki zarzucone w morze. Na plaży leży miękki czarny piasek. To miejsce nie ma nic wspólnego z typowymi hiszpańskimi miejscowościami turystycznymi, tam po prostu zatrzymał się czas. Do wioski jedzie