Wszystko o:

parking w krakowie

ua

Mieszkańcy Zakopanego tracą cierpliwość do turystów. "Widać, że biedaki"

Mieszkańcy Zakopanego tracą cierpliwość do turystów. "Widać, że biedaki"

Tatry przeżywają prawdziwe oblężenie. Z takiego zainteresowania na pewno cieszy się branża hotelarska i gastronomiczna. Gorzej z mieszkańcami, którzy muszą przeciskać się wśród tłumów czy znosić inne uciążliwości. Jak choćby zaparkowane auta pod domem, które blokują wyjazd. Czy "Zakopane to oaza dla biednych turystów? Najwyraźniej nie stać ich na parking" - zastanawia się "Tygodnik Podhalański".

Energylandia: Park Rozrywki, który dostarczy niezapomnianych wrażeń całej rodzinie

Rodzinny Park Rozrywki Energylandia to miejsce cieszące się ogromną popularnością. Zarówno dzieci, jak i dorośli spędzą tu niezapomniane chwile. Wizyta w tym największym i najnowocześniejszym polskim parku rozrywki może być jedną z najważniejszych wakacyjnych atrakcji dla całej rodziny. Sprawdzamy, co oglądać, ile to kosztuje i jak do Energylandii dojechać.

Zakrzówek. Młodzi ludzie skaczą do wody na terenie budowy. Wykonawca: Nie jesteśmy odpowiedzialni za akty wandalizmu

Choć centrum sportów wodnych na Zakrzówku jest wciąż w budowie, to nie brak chętnych, którzy już z niego nielegalnie korzystają. W internecie opublikowano nagranie, na którym widać młodego człowieka skaczącego do wody z wysokości drugiego piętra. Udało nam się skontaktować z wykonawcą. - Nie jesteśmy odpowiedzialni za akty wandalizmu i wtargnięcia na teren budowy - mówi w rozmowie z Podróże Gazeta.pl Agnieszka Urbańczyk z firmy Star-Kop.

parkingi w krakowie

dzien dobry, czy ktos moze mi polecic bezpieczny parking jak najblizej centrum miasta? chcialabym odwiedzic kraków, ale zupelnie go nie znam. dziekuje za pomoc. :)

parking STRZEŻONY na lotnisku w KRAKOWIE?

czy ktoś może mi udzielić informacji, czy w pobliżu lotniska w Krakowie znajduje się parking strzeżony i jaka jest cena na 14 dni? z góry dzięki :)

Re: parkingi w krakowie

super bezpieczny na pl.szczepańskim, za jedyne 7 zeta za godzinę... :c) -- człowiek, którego kochacie nienawidzić... www.kazimierz.com

Re: parkingi w krakowie

Mógłbym:) Na "Placu Wiosny Ludów" pomiędzy kościołem a Urzędem Miasta - przeważnie zawsze jest miejsce o godzinka kosztuje tylko troszkę więcej niż 1 EUR:)) -- Krzaklewski wróć!!! Pałubicki na salony!!! :-)))skks

taichi w krakowie

jest super klub tai-chi w krakowie :) w centrum przy ul.Karmelickiej 10 zajecia odbywaja sie wlasnie tam w Medicorze-fitness wdzięku maja bezplatny parking dla klientow i zajecia sa 2 razy w tygodniu :) po 1,5 godziny :D kontakt : o12 430 12 14 fitness@medicor.krakow.pl

Bylem w KRAKOWIE

Bylem po bardzo dlugiej przerwie w Krakowie i bardzo mnie rozczarowal.W tym miescie od lat nic nie zrobiono. Rynek z kwaciarkami przypomina mi najgorsze czasy PRL-u a dzisiaj w barwach RMF-u. Cos strasznego. Parking przy Teatrze obok Rynku, to chyba najdrozszy w calej Europie. Jestem

Re: komunikacja w krakowie

> - osobna firma zajmuje sie przystankami, jesli mnie pamiec nie myli to jest to > agencja reklamowa ktora zmodernizowala wszystkie parkingi na swoj koszt w przystanki nie parkingi:) przepraszam:)