Wszystko o:

rata

natkon

Chorwacja za 25 zł miesięcznie? Teraz możemy kupować bilety lotnicze na raty

Chorwacja za 25 zł miesięcznie? Teraz możemy kupować bilety lotnicze na raty

Comiesięczne opłaty zamiast jednorazowego wydatku? Właśnie wystartowała polska wersja platformy, która umożliwia zakup biletów lotniczych na raty.

Triada z kredytem

Po raz kolejny Triada i Lukas Bank proponują klientom kredyt ?Raty 0%? na zakup wycieczki bez oprocentowania i prowizji (także z katalogów Sky Club i Terra Mare wchodzących w skład Grupy Triada)

W tym roku na wakacje wyjedzie tylko 50 proc. Polaków. Co jest przyczyną? [SONDAŻ]

Z opublikowanego przez Radio Zet sondażu IBRiS wynika, że na wakacje planuje wyjechać jedynie połowa Polaków. Jest to aż o siedem proc. mniej niż w 2021 roku. Z czego to wynika?

Przewalutowanie kredytu we frankach - warto?

Dostałam propozycję z banku BZWBK przewalutowania kredytu z CHF na złotówki , został mi w złotówkach 109 tys. zł , (2 lata temu jak pytałam ile mi zostało w zł. to również było 100 tys. zł. ) , nie wiem czy przewalutowywać lub druga opcja: zwiększyć ratę we frankach ,żeby spłata była bardziej

raty

co najczęściej kupujecie na raty? a co chcielibyście kupować a nie da rady na raty? jest w ogóle coś takiego czego na raty kupić się nie da?

raty

Dziewczyny!Chcę kupić coś przez internet na raty!Sprzedawca ma podpisaną umowę z jakimś bankiem. Jak wygląda sprawdzanie mojej wypłacalności??? Co dokładnie sprawdza firma z którą sprzedawca ma podpisaną umowę???? Pytam bo mam stałe dochody ale bez umowy o pracę i nie wiem czy dadzą mi coś

raty

chce kupic mieszkanie.... oczywiscie na raty czy ktos z was ostatnio kupowal i moze mi cos podpowiedziec cenne beda dla mnie wszelkie rady dziekuje i pozdrawiam

Raty

Chciałbym się dowiedzieć, jakie trzeba spełnić warunki, żeby wziąć sprzęt na raty? Czy wystarczy tylko mieć odpowiednio wysokie dochody i dowód osobisty? Czy biorąc coś na raty sami wybieramy firmę, która Nam to umożliwi, czy jesteśmy skazani na firmę, z którą współpracuje sprzedawca?

raty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!?????????

witam mam pytanie Jestem studentem i chce sobie kupić telewizor na raty ok 1000 zł czy może ktoś sie orientuje czy daja gdzieś sprzet rtv na raty bez wymagania zaświadczenia o zarobkach zatrudnieniu ?!

Raty

Co oprócz sprzętu agd i rtv oraz samochodów można kupić na raty - chodzi mi także o usługi

raty

Spłacam raty we frankach w banku Millenium. Po pierwsze - denerwuje mnie straszenie klientów przy byle okazji - w tym wypadku rozwiązaniem umowy. Podejrzewam, że byłoby im to na rękę, bo w końcu sa właścicielami 51% przedmiotu. Po drugie - wpłaty. Spłacam raty regularnie, czasami z 2

Rat

Moje kochane dziewczynki :) Greta i Gaja. Są u mnie od 3 tygodni i z dnia na dzień są bardziej pomysłowe.