Wszystko o:

słowacja

ua

Słowacja wprowadziła nowe restrykcje. W których regionach są najostrzejsze? Sprawdź w COVID automacie

Słowacja wprowadziła nowe restrykcje. W których regionach są najostrzejsze? Sprawdź w COVID automacie

Słowacja zdecydowała o zaostrzeniu restrykcji. Wszystko z powodu rosnącej liczby zakażeń.

Słowacja zmienia zasady wjazdu. Jesteś niezaszczepiony? Czeka cię kwarantanna

Rząd Słowacji ogłosił, że od 9 lipca osoby niezaszczepione, które będą chciały przekroczyć granice kraju, czeka kwarantanna. To odpowiedź na wysoką transmisję wariantu Delta.

Słowacja - obostrzenia. Czego wymagają nasi południowi sąsiedzi?

Jakie zasady wprowadziła w trakcie wakacji Słowacja? Obostrzenia związane z pandemią niestety są odczuwalne także podczas letniego wypoczynku. Sprawdź, na co trzeba się nastawić przed przekroczeniem granicy.

SŁOWACJA

Chcę zabrać ze sobą namiot, czy są pola namiotowe na Słowacji? A moze go sobie darować. Mój cel to wschodnia i srodkowa Słowacja. Czy ma ktoś jakieś praktyczne informacje, którymi chciałby się podzielić

Słowacja

Proszę o radę. Wyjeżdżając na Słowację gdzie najkorzystniej kupić korony? Z góry dziękuję za informację. Marta

Słowacja?

Wedlug waszych najswieższych wiadomosci Schroeder wymienił Słowacje, która jako jedno z pierwszych państw ma byc przyjeta do UE. Chodzi o Słowację czy o Słowenię.

Słowacja

Kto zna jak wygląda możliwość noclegu na Słowacji na wysokości naszych Bieszczad. Może jakieś bacówki, schroniska? Proszę o podpowiedź.

Słowacja

Proszę o namiary na ciekawe kwatery na Słowacji na 8 osób. Czekam na sprawdzone i poważne oferty. Dzięki.

Słowacja

Czy jadąc na Słowacje trzeba wykupic ubezpieczenie na chodzenie po gorach?Jak tam wogole jest?warto jechac?

SŁOWACJA

Dwie dziewczyny dwudziestokilku letnie wybieraja sie od 25 VIII na Słowacje i szukaja milego towarzystwa. Przewidujemy środkową i wschodną Słowacje, przyroda i miasta. Małą grupą raźniej.

słowacja

Słowacja

Położenie Słowacji: Słowacja leży w samym sercu Europy. Graniczy z Austrią i Czechami, na południu z Węgrami, , na wschodzie z Ukrainą, a na północy z Polską.

Słowacja pogoda, kiedy jechać: Słowacja posiada podobne warunki klimatyczne do Polski. Miesiące letnie są idealne na wycieczki krajoznawcze, a także wycieczki górskie. Sezon narciarski trwa od grudnia do połowy marca. Przez cały rok można korzystać z licznych basenów termalnych.

Jak dotrzeć na Słowację: Najbardziej komfortowo podróżuje się własnym samochodem. Można też skorzystać z licznych połączeń autobusowych i kolejowych np. pomiędzy Warszawą a Bratysławą.

Słowacja miasta, zabytki, atrakcje, warto zobaczyć na Słowacji: mi.in. miasta: Bratysława, Koszyce, Trnawa, Bańska Bystrzyca, Bańska Szczawnica, Bardejov, rezerwat architektury ludowej - Vlkolinec, Twierdza Monostori, Zamek Orawski, Zamek Czerwony Kamień, Zamek Spiski, Słowacki Kras, najwyższy na świecie drewniany gotycki ołtarz w mieście Lewocza, Słowacki Raj.