Wszystko o:

sopot

ua

Sopot. Wynajęła kwaterę-widmo. Na miejscu okazało się, że nie ma takiego adresu

Sopot. Wynajęła kwaterę-widmo. Na miejscu okazało się, że nie ma takiego adresu

To miał być wyczekany urlop nad morzem. Turystka zarezerwowała nocleg w pensjonacie, przelała pieniądze, po czym, po przyjeździe na miejsce okazało się, że takiego adresu nie ma. Sopocka policja ostrzega przed oszustami. Tym bardziej że w ostatnich dniach otrzymała kilka takich zgłoszeń.

Sopot: atrakcje, co warto zobaczyć i zwiedzić

Sławny kurort i uzdrowisko z najdłuższym molo w Europie. Jednak Sopot to nie tylko molo i deptak. Jakie są jeszcze atrakcje w Sopocie?

Romantyczne miejsca w Sopocie, czyli gdzie warto spędzić walentynki i nie tylko

Romantyczne miejsca w Sopocie można znaleźć niemal na każdym kroku. To urokliwe miasto ma bardzo wiele do zaoferowania zakochanym, dlatego warto rozważyć spędzenie właśnie tam walentynek lub innego romantycznego weekendu.

Sopot, Sopot, Sopot!!!

Wszystko zalatwione! To znaczy nic ale znam adres i telefon do taniego hotelu nad morzem i relatywnie blisko wyscigow. Standard jest troche FWP-owski, ale cena strawna, nie ma robali, sniadanie w cenie, fajne miejsce - przy dawnym targu rybnym. Ale zostawilem namiary w pracy, a teraz zlapala m

Sopot sopot

Oglądacie czy olewacie? Ja obejrzę ździebko przynajmniej, bo duet Doda i Mołek mi pasuje jak pięść do oka;)

Ech Sopot,Sopot...

Obejrzałam dzis koncert jubileuszowy z Sopotu i wiecie co? Kiedyś festiwale żyły, po kazdym zostawał jakis przebój,niektóre sa śpiewane do dzis.No i wykonawcy -oni umieli śpiewać,nie mieli techniki na usługach.I Irena Santor,H.Kunicka,Frąckowiak czy Połomski (i inni) nadal dysponują

sopot

Ime Sopot je staroslovenskog porekla i znaci - "izvor ili voda koja se obrušava". Varoš Sopot nastala je usred sela Ropočeva i prvi put se pominje u Langerovoj karti sa pocetka XIX veka, gde su ucrtani Ropočevo i Sopot kao posebna sela. U sastavu beogradskih opština je od 1956. godine. Dan

SOPOT????

Czy sopot się odmienia? czy jadę do Sopotu czy do Sopot??? czy pięknie jest w Sopocie czy w Sopot???

sopot

Sopot

Sopot to jedno z najładniejszych nadmorskich miast uzdrowiskowych w Polsce. Leży nad Zatoką Gdańską, pomiędzy Gdańskiem a Gdynią, z którymi tworzy Trójmiasto.

Atrakcje, zabytki, warto zobaczyć w Sopocie: W Sopocie głównym celem wycieczek jest oczywiście molo, prowadzi do niego tzw. Monciak czyli ulica Bohaterów Monte Cassino - główny deptak miasta. Monciak kryje ciekawy i słynny już Krzywy domek. Symbolem Sopotu jest 500-metrowe molo i popularny Grand Hotel. Warto odwiedzić też Park Haffnera.

Sopot - warto wiedzieć: Od strony lądu Sopot otaczają zalesione wzgórza morenowe, od strony morza osłaniający Zatokę Gdańską Półwysep Helski - dzięki temu wody sopockiego kąpieliska są cieplejsze niż w innych miejscach na Bałtykiem. Niepowtarzalny charakter nadają miasto secesyjne kamieniczki i wille otoczone drzewami. Sopot słynie z dobrych klubów oraz dyskotek. Rozrywki może też dostarczyć Aqua Park Sopot - centrum rozrywki.