Wszystko o:

stolica hiszpanii barcelona madryt

KatK

Największe miasta w Europie: gdzie warto wybrać się na weekend i co trzeba zobaczyć?

Największe miasta w Europie: gdzie warto wybrać się na weekend i co trzeba zobaczyć?

Największe miasta w Europie wciąż przyciągają turystów. Idealne zarówno na jednodniowe wycieczki, jak i weekendowe wypady, na brak popularności narzekać nie mogą. Największe miasta europejskie oferują turystom liczne atrakcje, choć ich stali mieszkańcy na nudę z pewnością również nie narzekają. Sprawdzamy, czym się wyróżniają największe miasta w Europie.

Europa w pigułce, czyli wycieczki objazdowe po Grecji, Hiszpanii i Włoszech już od 1300 zł za osobę

Chcesz zwiedzić najpiękniejsze zakątki śródziemnomorskich krajów, zobaczyć słynne budowle i poznać najbardziej znane miasta? Postaw na wycieczkę objazdową po Włoszech, Hiszpanii lub Grecji! Wakacje w takiej formie umożliwią ci odwiedzenie najciekawszych miejsc południowej Europy za jednym razem, ze wszystkimi jej sztandarowymi zabytkami.

Ciekawe miejsca w Hiszpanii - pozwól, by ta słoneczna kraina zdradziła ci wszystkie swoje sekrety

Ciekawe miejsca w Hiszpanii kryją się w wielu zakątkach tego wyjątkowego kraju. Zwiedzić katedrę w Santiago de Compostela, zobaczyć niesamowite Los Hervideros, przejść się ulicami Madrytu - to tylko nieliczne spośród tych rzeczy, które musisz zrobić, wybierając się w podróż w tamte strony.

Andaluzja czy Katalonia?

miasta. Barcelona jest również fantastyczna. Zarówno miasto jak i okolice. Tam również klimat jest bardziej łagodniejszy i można Barcelonę zwiedzać także latem. Ja bym i tak wybrał Andaluzję bo ją uwielbiam, a w szczególności Granadę z Sierra Nevada i podobno najlepszymi tapasami w Hiszpanii

NiE zakazaLy, a uchwaliLy deklaracjE przeciw, czy

LUB TW.* mieszkańcy stolicy Kataloni zgodzili się z obrońcami praw zwierząt. NIEKTORZY RADNI Sa MIESZKANCAMI BCNy... Co roku w samej tylko Barcelonie na arenie ginie około stu zwierząt. Petycje nawołującą do zakazania walk podpisało 250 tysięcy ludzi. Wczoraj przegłosowali ja radni Barcelony