Wszystko o:

szczyrk narty

Zobacz najważniejsze informacje o: szczyrk

Zbigniew Pendel

Narty w Austrii - Kitzbühel. Kozica wśród gwiazd

Narty w Austrii - Kitzbühel. Kozica wśród gwiazd

Z Koguciej Góry pędzi się na łeb na szyję

Beskid Śląski - nowości narciarskie. Kanapą na stok

Narciarska mapa Beskidów stopniowo wzbogaca się o stacje, które chcą dorównać zachodnim ośrodkom

Wirtualne narty

Wprawdzie liczba stron poświęconych nartom rośnie, ale tylko na niektórych możemy odnaleźć naprawdę ciekawe informacje

narty - jutro - szczyrk

Jadę jutro na narty do szczyrku, gdzieś tak od samego rana do południa. Tak wyszło, że nikt ze znajomych nie ma czasu. Jadę autem, mam 1 czy góra 2 miejsca wolne - jeśli jest ktoś chętny to zapraszam. Mam koło 30stki.

Szczyrk zaprasza na narty

Gdzie mam jechać? Do tego skansenu? Żeby za nieodsnieżony parking-klepisko śmierdzącemu wódką i moczem 'góralowi' płacić 15zł? Żeby męczyć się na muldach jadąc na psującym się orczyku potem zap.... przez las z nartami na plecach jak spadnie lina? Żeby zniszczyć sobie narty na kamieniach na

narty

Myslicie ze jest jeszcze jakis sens zeby wybrac sie na narty do szczyrku przed swietami?

Na narty - Szczyrk czy Wisła

Jak w temacie - Szczyrk czy Wisła? Co polecacie na narty. W tych okolicach nie byłam na nartach, a zamierzam się wybrać. Jakie są wasze wrażenia z tego sezonu? Ceny, kwatery, wyciągi, utrzymanie stoków itd. Dzieki za info. Kasia.

narty

jutro (czyli dzis) z rana ruszam do szczyrku. mam nadzieje, ze warunki dopisza. Drżyjcie parapety!!

narty w Korbielowie i Szczyrku

Witam wszystkich. Mam zaniar wyjechać na tydzień do Korbielowa lub do Szczyrku. Chchaiłby dowiedzieć się czegos o panujących tam warunakch od osób, które były tam ostatnio, bo nie do końca wierzę oficjalnym serwisom GAT-u. Prosze o opinie i jezeli kotoś zna to chciałbym poznac ceny parkingów

Re: narty - jutro - szczyrk

tez sie jutro wybieram wlasnie do szczyrku na narty i chetnie sie zabiore z toba. chce pojezdzic na bienkuli i golgocie tak do poludnia wiec czekam na info. mam 22 lata.

ktoś na narty?

witam! czy ktoś planuje wypad na narty w okresie świąteczno-noworocznym (Szczyrk, Korbielów)?

Jak ze śniegiem w szczyrku Szczyrku??

mam zamair sie wybrac na narty do szczyrku, w ktore miejsce najlepiej?? jestem bardzo dorbze jezdzacym narciarzem..

Szczyrk zaprasza na narty

Dla mnie szczyrk to tragedia.parkingi za 10pln, jedyne ubikacje to 2 toitoie krzywo w śnieg wbite,bo leniwym goralom nawet się łopatą nie chce ruszyć.całe życie jeździłem w szczyrku, ale od 7 lat to piepsze..wolę na tydz. freeski skoczyć w dolomity niż uczestniczyć w tej tragedii.

narty

Narty

Narty w Polsce czy narty za granicą? Ferie zimowe. Białka Tatrzańska, Zieleniec, stoki narciarskie, Alpy, Austria, Słowacja, Włochy. Alpy czy Tatry? Stoki narciarskie dla początkujących i dla zaawansowanych. Sprzęt narciarski, ubezpieczenie narciarskie, atrakcje w narciarskich kurortach. Dowiedź się wszystkiego zanim wybierzesz kierunek na narty.

Narty Polska: Ferie zimowe, stoki w Polsce. Narty Szczyrk, narty Ustroń, narty Zieleniec, narty Korbielów, narty Ustrzyki Dolne, narty Sudety oraz Góry Świętokrzyskie, narty Zakopane.

Narty za granicą: Narty Czechy, narty Słowacja, narty Austria, narty Karyntia, narty Alpy Austriackie, narty Dolina Zillertal, narty Kaprun, Pec, narty Cztery Doliny, narty Davos, narty w Tatrach, narty w Pirenejach, narty Tyrol.