Wszystko o:

szwecja zwiedzanie

Materiały: kolekcja przewodników IN

Bądź IN: Sztokholm

Bądź IN: Sztokholm

Sztokholm - położony na 14 wyspach złączonych 53 mostami i kawałku stałego lądu - nazywany jest Wenecją Północy.

To państwo w całości wystawiło się na Airbnb. Obowiązuje tylko jedna zasada [WIDEO]

Zamiast pokoi i mieszkań, lasy, skały i jeziora. Taką ofertę światu postanowili złożyć Szwedzi, którzy wystawili w serwisie Airbnb cały swój kraj. Po co? By promować turystykę.

Zwiedzaj Sztokholm z INnym przewodnikiem. Gdzie zjeść?

Najbardziej romantyczne miejsce w Sztokholmie i bistro dla wielbicieli szwedzkich specjałów.

Szwecja- Sztokholm -zwiedzanie.

Witam. Trzy lata temu bylam w Sztokholmie.Miasto urocze i bardzo przyjemnie sie po nim porusza. Szczególnie na dwóch kółkach. Drogi rowerowe ciągną się wzdłóż chodników i nie sa one tak wąskie jak np. w Polsce. Nawet bez mapy czy dobrej orientacji mozna w ten sposób wiele zobaczyć i dużo przeżyć.

Szwecja

Pomysł jest taki: - sierpień, 2 tygodnie - wynajmujemy w Szwecji samochód tak wiec noclegowo bazujemy na nim oraz namiocie na kempingach (z tego co czytałem to chyba najtańsza opcja podróżo-noclegów) - zwiedzamy raczej północ, omijając duże miasta a bazując na prowincji i przyrodzie Temat

Szwecja - zwiedzanie, co i jak warto zobaczyć

Szwecja… zwiedzanie (wątek stanowi kontynuację tego: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=743&w=66987861) 1. Biuro turystyczne – „Turistbyra” znajduje się w każdym miasteczku i jest to

*****Szwecja na impreze dla pracowników

Witam, jakie biuro polecilibyście na wyjazd integracyjny ze zwiedzaniem do Szwecji? pozdrawiam.

Rejs do Szwecji

Dziewczyny, czy korzystałyście kiedyś z rejsów do Karlskrony promem Stenaline? Płynie się w nocy, Karlskronę zwiedza w dzień, wraca nocą. Mają atrakcyjne ceny, sklep wolnocłowy.Chcieliśmy wybrać się z dziećmi w długi weekend, ale nie wiemy czy warto. Będę wdzięczna za informacje. Marzenna.

szwecja w czerwcu

Hej, wybieram się samochodem do szwecji na 2 tygodnie zachaczając o Oslo w sumie około 4000km zwiedzania tego pięknego kraju. Będzie to podróż raczej nisko budżetowa, spanie w przydrożnych motelach lub w namiocie. Na razie mam 1 osobę ale jeszcze sie zastanawia, moze ktoś jeszcze jest chętny?

zlecę organizację wycieczki do Szwecji

Witam, szukam osoby, najlepiej pilota, która zorganizuje wycieczkę do Szwecji dla grupy około 40-osobowej. Interesuje mnie zapewnienie noclegu, wyżywienia, zwiedzania z biletami wstępu, imprezy integracyjnej, ewentualnie jeszcze przeprawy promowej... pozdrawiam.

Re: Jak zwiedzacie?

I zawsze biorę ze sobą papierową mapę. Od wyjazdu do Szwecji, kiedy to mój mąż jej nie chciał, a potem zaciął nam się GPS. Szczęśliwie nie posłuchałam męża ;)

Szwecja-mogę zapytać..?

Witam ! Mam krotkie pytanko do osob mieszkajacych w Szwecji. Bede przez wakacje w Szwecji,dokładnie w GTB u rodziny. Czy jako Polka, studenka, bez pozwolenia na pracę masz szansę znalezc jakakolwiek pracę dorywcza typu opieka nad dziecmi ( mam doswidczenie) ,pomoc w sklepie, barze

szwecja

Szwecja

Położenie Szwecji: Szwecja to kraj położony w Europie Północnej, we wschodniej części Półwyspu Skandynawskiego, nad Morzem Bałtyckim. Rozciąga się od mroźnej Arktyki po Danię obejmując także wyspy: Gotlandię i Olandię oraz małe wyspy przybrzeżne.

Pogoda w Szwecji, kiedy jechać: Do Szwecji najlepiej wybrać się w okresie od maja do września. Na południu kraju miesiące letnie charakteryzują się wysoką temperaturą, zaś zimy są tu łagodniejsze. W Skanii, Hallandzie, Blekinge czy Bohuslanie, podobnie jak na Olandii i Gotlandii, jest bardzo ładnie, zielono i zwykle słonecznie. Lato jest zazwyczaj krótkie. Na północy śnieg zaczyna padać już we wrześniu.

Jak dotrzeć do Szwecji: Samolotem - podróż z Warszawy trwa ok. 1 h 40 min. Do Szwecji można także płynąć promem. Do wyboru jest kurs dzienny lub nocny. Promy do Szwecji wypływają z Gdańska, Gdyni lub Świnoujścia.

Warto zobaczyć w Szwecji: m.in. Sztokholm, Uppsala, Göteborg, Malmö, Lund, Blekinge, nazywane ogrodem Szwecji, Smalandia, Olandia i Gotlandia, Dalarna, Karlskrona.