Wszystko o:

trójmiasto

Małgorzata Wołoszyn

Gdzie morsować w Trójmieście? Gdańsk, Gdynia, Sopot [LISTA i MAPA MORSOWISK]

Gdzie morsować w Trójmieście? Gdańsk, Gdynia, Sopot [LISTA i MAPA MORSOWISK]

Gdzie morsować w Trójmieście? Gdzie jak gdzie, ale nad morzem nie brak miejsc do zimowej kąpieli. Sprawdź listę morsowisk w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Romantyczny weekend dla dwojga - Trójmiasto, Krynica-Zdrój, Kazimierz Dolny w świetnych cenach!

Szykuje się rocznica, albo inna okoliczność idealna do świętowania we dwoje? Spraw sobie i twojej drugiej połówce prezent w postaci romantycznego weekendu, który spędzicie w Trójmieście, Krynicy-Zdrój lub Kazimierzu Dolnym. Każde z miast ma niesamowity klimat i usiane jest pięknymi miejscami idealnymi na randkę lub długie spacery. Wybierz jedną z propozycji w świetnej cenie!

Morze połknęło plażę w Orłowie. Będzie gigantyczna refulacja

Na początku roku sztormy zabrały plażę w Gdyni Orłowie. Od początku Urząd Morski w Gdyni zapewniał, że podejmie działania, aby ten fragment trójmiejskiego Wybrzeża odbudować. Prace ruszą w czerwcu. Koszt inwestycji pochłonie 4,5 mln zł.

 • Turyści z zagranicy dostali mandat w SKM. Nie wiedzieli, że bilet należy skasować. I mieli do tego prawo
 • Zrób to w Trójmieście - największe atrakcje Trójmiasta, część II

  Gdynia Orłowo, Gdańsk Brzeźno Molo w Sopocie jest jedną z ikon Trójmiasta i najpopularniejszą wizytówką miasta. Jednak trzeba pamiętać, że swoje molo - choć o wiele młodsze i krótsze - ma także Gdańsk i Gdynia. Z molo w Gdańsku jest pewien problem. Znajduje się ono pomiędzy dwoma osiedlami

 • Zrób to w Trójmieście - największe atrakcje Trójmiasta, część I

  , wybieranym przez turystów za miejsce spotkań i obiekt sesji fotograficznych. Wokół niej odbywają się także często pikiety i manifestacje mieszkańców Trójmiasta oraz "wzorem miast Zachodniej Europy" zbierają się piłkarscy kibice Lechii Gdańsk, by świętować największe sukcesy klubu. Gdańsk, ulica

 • Polska. Trójmiasto

  Polska. Trójmiasto

    Trójmiasto tworzą trzy zrośnięte ze sobą miasta, jednak każde z nich ma swój odrębny, niepowtarzalny charakter: dostojny, hanzeatycki Gdańsk, młoda, dynamicznie rozwijająca się Gdynia oraz najmniejszy z całej trójki Sopot - kurort i ekskluzywne morskie kąpielisko. Nawet ich położenie

 • Miasta w Polsce: Trójmiasto [TRASA WYCIECZKI]

  Miasta w Polsce: Trójmiasto [TRASA WYCIECZKI]

  Trójmiasto tworzą trzy zrośnięte ze sobą miasta, jednak każde z nich ma swój odrębny, niepowtarzalny charakter: dostojny, hanzeatycki Gdańsk, młoda, dynamicznie rozwijająca się Gdynia oraz najmniejszy z całej trójki Sopot - kurort i ekskluzywne morskie kąpielisko. Nawet ich położenie wydaje się

 • Ferie 2012 w mieście. Część 3: Lublin, Łódź i Trójmiasto
 • Polska na weekend. Trójmiasto od świtu do zmierzchu

  Polska na weekend. Trójmiasto od świtu do zmierzchu

  Gdynia Pierwsze kroki kierujemy do Gdyni, ale nim staniemy na głównym deptaku, udajmy się do Orłowa. Plaża orłowska to wymarzone miejsce na letni wypoczynek, tym bardziej, gdy zjawicie się tutaj z samego rana. Wtedy zamiast tłumów turystów zobaczycie m

Trójmiasto

Dziewczyny, co obecnie zobaczyć w Trójmieście? Jakie atrakcje? Jedziemy w piątek z 10cio i 12latka. Gdzie ewentualnie bilety zarezerwować wcześniej?

trójmiasto?

Mam do was bardzo ważne pytanie: czy jest tu ktoś z trójmiasta? Jeżeli tak, czy mogę skontaktować się na priva żeby porozmawiać o rynku tam? To bardzo ważne dla mnie.

Trójmiasto

A czy w Trójmieście ktoś z Was zgłosił się do grupy wsparcia Fundacji Wcześniak? (oprócz mnie;)) -- Nasze zdjęcia

Trójmiasto

Witam Czy wiecie może gdzie znajde w trójmieście jakiś najlepszy sklep z artykułami kosmetycznymi do włosów?

gdańsk

Trójmiasto

Trójmiasto łączy trzy wspaniałe miasta Gdynię, Gdańsk i Sopot. Połączone są one siecią dróg i kolei miejskiej. Trójmiasto objęte jest wspólnym elektronicznym biletem komunikacji miejskiej, dzięki czemu łatwo można zwiedzić wszystkie te miasta.

Położenie Trójmiasta: Trójmiasto leży na północy Polski nad Zatoką Gdańską w województwie pomorskim. Położone jest na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim.

Jak dotrzeć do Trójmiasta: Pociągiem m.in. Warszawy, Karkowa, Wrocławia. Samochodem lub samolotem.

Atrakcje, zabytki, warto zobaczyć w Trójmieście: Gdynia: deptak, okręty Dar Pomorza, ORP Błyskawica i ORP Piorun, Akwarium gdyńskie, plaża w Orłowie; Gdańsk: Westerplatte i Twierdza Wisłoujście, Trakt Królewski, Złota Brama, Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa, Fontanna Neptuna, Złota Kamienica, Zielona Brama (wszystkie obiekty na ul. Długi Targ), Bazylika Mariacka na ul. Mariackiej, Motława i symbol Gdańska - Żuraw; Sopot: Molo, ulica Bohaterów Monte Cassino, widok nocą na plażę, molo i Grand Hotel.

Warto wiedzieć: Częstotliwość kursowania SKM w Trójmieście w okresie wakacyjnym wynosi 7-8 minut, w reszcie roku 15 minut.