Wszystko o:

władysławowo

Agata Gołąbek-Polus

Turyści zmorą mieszkańców Władysławowa. "Ludziom puszczają hamulce"

Turyści zmorą mieszkańców Władysławowa. "Ludziom puszczają hamulce"

Alkohol, głośne imprezy, agresywni turyści, a nawet bójki - tak wyglądają wakacje we Władysławowie. Mieszkańcy skarżą się na niepożądane zachowania urlopowiczów, a do akcji wkraczają policjanci, którzy tylko w lipcu podjęli ponad półtora tysiąca interwencji.

We Władysławowie człowiek na człowieku. A plaża oddalona o osiem kilometrów świeci pustkami. Sprawdziliśmy to

Pogoda nad Bałtykiem w końcu zaczęła nas rozpieszczać. Zrobiło się cieplej, świeci słońce - nic dziwnego, że zarówno miejscowi, jak i turyści postanowili skorzystać z uroków plażowania. Sprawdziliśmy kilka kamerek miejskich, wniosek jest jeden: tłoczno! We Władysławowie na próżno szukać miejsca blisko morza, ale wystarczy przejechać nieco dalej.

Władysławowo ogranicza sprzedaż alkoholu. Stanowi coraz większy problem. "Kierowanie gminą to nie konkurs popularności"

Burmistrz Władysławowa poinformował, że w całej gminie ograniczona zostanie nocna sprzedaż alkoholu. Napojów z procentami nie będzie można kupić w sklepach od północy do godz. 6.00. Roman Kużel wyjaśnia, że mieszkańcy mają coraz większy problem z nadużywaniem alkoholu, a wiele skarg, które zgłaszają zarówno mieszkańcy, jak i turyści, ma związek właśnie z alkoholem.

Władysławowo.

Witam ! Jak w temacie(Władysławowo)- co warto oprócz plaży tam zobaczyć ? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Władysławowo

Witam, szukam pokoju jednoosobowego w terminie 19.07.-30.07.2014 we Władysławowie lub Cetniewie

władysławowo

Władysławowo (do 1938 r. Wielka Wieś, kasz. Wiôlgô Wies, niem. Großendorf) - miasto i gmina w województwie pomorskim, w powiecie puckim. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa gdańskiego. Według danych z 31 grudnia 2006, Władysławowo miało 10 175 mieszkańców. W

Władysławowo

Szukam fajnej i niedrogiej kwatery we Władysławowie. Proszę o namiary. Z góry dziękuje pa

władysławowo?

cześć! planujemy w około 6 osób (studenci, 20-21 lat) wybrac się w polowie sierpnia nad morze. duzo dobrego slyszalem o Władysławowie, ale... co czytam opinie to jest to 'bardzo spokojna i cicha miejscowosc'. nie chcemy zebysmy mieli za sasiadow emerytów i rodzicow z malymi dziecmi. szukamy

Władysławowo

Władysławowo po raz pierwszy :) Możecie polecić ? Najchętniej z wyżywieniem, pensjonat a może jakiś przyzwoity apartament/ kwatery z możliwością lekkiego gotowania. Jadę z dzieckiem i 2 dziadków, więc to musi być naprawdę przyzwoite miejsce bo nie ogarnę wszystkich.

Władysławowo

szukam pokoju dla 4 osob na weekend 20-22 sierpnia we Władysławowie, moze ktos mi pomoc??? moj gg 3750798

władysławowo

Wybieram sie nad morze ale nie moge sie zdecydowac gdzie.Mysle o Władysławowie dlatego proszę o opinie tych kórzy spedzili tam wakacje.

władysławowo

Władysławowo

Położenie Władysławowa: Władysławowo to nadmorska miejscowość turystyczna położona między zatoką Pucką a morzem Bałtyckim. Stanowi początek nasady półwyspu helskiego.

Atrakcje, zabytki, warto zobaczyć we Władysławowie: Port rybacki, jeden z największych na Bałtyku, Izba Pamięci Portu we Władysławowie, Dom Rybaka, Prywatne Muzeum Motyli, Centrum Pamięci Generała Józefa Hallera i Jego Żołnierzy, Kościół pw. Wniebowzięca NMP, Aleja Gwiazd Sportu, Park przyrodniczy we Władysławowie.

Plaże Władysławowa: W granicach Władysławowa znajduje się ok. 23 km plaż, główne kąpieliska usytuowane są przy szerokiej plaży pokrytej drobnym, białym piaskiem.