Wszystko o:

wycieczka kopenhaga

Paulina Hermann

Szalona Środa z LOT. Zaplanuj city break w Europie. Również Ryanair z ofertą promocyjną

Szalona Środa z LOT. Zaplanuj city break w Europie. Również Ryanair z ofertą promocyjną

Szalona Środa z LOT to okazja do zaplanowania wakacji w różnych krajach europejskich. Klienci przewoźnika mogą zarezerwować tańszą podróż do Wiednia, Niemiec, Gruzji lub Albanii. Jest jednak jeden haczyk - trzeba się spieszyć, bo oferta ważna jest tylko do północy.

Ryanair ogłasza kolejną promocję - loty do europejskich miast z Polski za jedyne 22 zł w jedną stronę!

Dla wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie podróż mamy dobrą wiadomość. Linie lotnicze Ryanair ogłasza kolejną wielką wyprzedaż - bilet do popularnych miast europejskich kupimy już od 22 zł! To świetna okazja na wiosenny city break w jednym z interesujących miast lub wycieczkę na Mazury.

Ograniczenia w lotach odbiją się na biurach podróży? "Hotelarzy nie interesuje, że Polacy nie mogą dolecieć"

Trwa spór pomiędzy kontrolerami ruchu lotniczego a Polską Agencją Żeglugi Powietrznej. Toczą się rozmowy, które mają doprowadzić do porozumienia. Niedawno jednak rząd opublikował rozporządzenie, które ma wejść w życie 1 maja. Poważnie ograniczy ono ruch lotniczy w Polsce. Czy ta sytuacja odbije się na biurach podróży? "Jeśli ono wejdzie w życie, to miejsca na loty czarterowe z Warszawy z pewnością nie będzie, a to właśnie na nich bazują touroperatorzy" - mówi w rozmowie z Podróże Gazeta.pl Piotr Henicz, wiceprezes biura podróży Itaka.

Rejs Gdańsk - Kopenhaga

Czy może wiecie, jak najtaniej wybrać się na wycieczkę promem do Kopenhagi (albo do Sztokholmu). Z góry dzięki za informacje.

Re: Kopenhaga

zastanawiam mnie tylko dlaczego samolotem.... Unity Line ma ciekawe oferty wycieczek weekendowych, najpierw rejs promem a potem kilkudniowa autokarowa wycieczka. Kopenhaga i Park Rozrywki Bakken, więc i dziecko będzie miało co robić

Kto był w Kopenhadze?

Szukam wszelkich informacji o Kopenhadze i okolicach. Dokąd można urządzać jednodniowe wycieczki?

Re: Kopenhaga, Kopenhaga......

A ja chciałam Was prosić, jeśli ktoś wie i może mi podać linka do internetowego planu miasta Kopenhagi. Również wybieram się na wycieczkę do tego miasta i w czasie wolnym chciałabym jeszcze coś sobie zwiedzić, ale nie mam pojęcia czy to w ogóle będzie możliwe w ciągu 2 godzin wolnego czasu

Re: Kopenhaga

Witam, szukam przewodnika wycieczki po Kopenhadze od 1-2 maja 2010. Jeżeli jest Pani zainteresowana proszę o kontakt. Pozdrawiam

Re: Kopenhaga

Chyba dalej sa jednodniowe wycieczki do Kopenhagi ... Noc na statku, przybycie o 07 00, caly dzien w Kopenhadze na wlasna reke, o 22 00 odjazd.

Kopenhaga - most Sund - Malmo

Chciałbym się tam wybrać na wycieczkę - promem z Gdańska. Jakie biuro lub linie promową polecacie? Czy po tym najdłuższym moście na świecie kursuje już szybki pociąg Kopenhaga - Sztokholm? I jakie wrażenia? Z góry wielkie dzięki!!

wycieczka do Legolandu

Z jakim biurem jechać? Znalazłam chyba dość ciekawą ofertę ze Stena Line. Jeśli ktoś był proszę o opinię o tej wycieczce (Legoland i Kopenhaga) - m.in. warunki na promie, czy warto zarezerwować kabinę. A może polecacie wyjazd z innym biurem. Proszę o wskazówki.

Weekend w Kopenhadze?

Bardzo bym się chciała wybrać do Kopenhagi, prywatnie wycieczką niezorganizowaną, w dwie osoby (z Tż). Jedyny termin, który nam wspólnie odpowiada (praca-studia-praca) to koniec stycznia- początek lutego. (i można zarezerwować tanie bilety lotnicze na luty :))) W związku z tym, mam kilka

kopenhaga

Kopenhaga

Położenie Kopenhagi: Kopenhaga, stolica i największe miasto Królestwa Danii, położona jest nad cieśniną Sund na wschodnim wybrzeżu wyspy Zelandia i częściowo na północnym Amager.

Pogoda w Kopenhadze, kiedy jechać: Najlepszym terminem wyjazdu do Kopenhagi jest okres od maja do września. Wiosną cała Kopenhaga tonie w kwiatach.

Jak dotrzeć do Kopenhagi: : Samolotem m.in. z Warszawy, Gdańska, Poznania i Wrocławia. Pociągiem przez Berlin lub Hamburg (ok. 15 godzin). Samochodem przez Berlin oraz Hamburg.

Zabytki, atrakcje Kopenhagi, warto zobaczyć: barokowy pałac królewski Amalienborg, Christiansborg - dawny zamek królewski, Ogrody Tivoli, Kopenhaska Syrenka, Wielka Synagoga w Kopenhadze, Charlottenborg z 1683, Ruiny pod Christianoborgiem, Radhus (ratusz), Biblioteka Królewska, Muzeum Narodowe, Muzeum Historii Sztuki, Muzeum Teatru, Muzeum Filmu Duńskiego, Muzeum Thorvaldsena, Teatr Królewski z 1874, Stajnie Królewskie, Helligands Kirke z XIV wieku, Kościół Zbawiciela w Kopenhadze. Katedra Vor Frue Kirke, kościół Skt Nikolai Kirke, Kongens Nytorv, Rundetarn - okrągła wieża, Borsen - siedemnastowieczna giełda, Domhuset.

Warto wiedzieć: Kopenhaga ma status jednego z najprzyjaźniejszych miast rowerzystom. Warto wypożyczyć więc rower.